Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 15. do 21.1. 2007

Na ekliptice dochází k zásadním změnám

V tomto týdnu dochází na ekliptice ke třem zásadním změnám. K tí první dojde hned v pondělí v 10.24 hod, kdy Merkur – posel Bohů – přechází ze znamení Kozoroha do znamení Vodnáře, ve kterém setrvá až do 2. února. Merkur v tomto vzdušném znamení je velmi silný a přeje studiu duchovní ( zejména astrologické ) literatury. Lidé projeví zvýšený zájem o různé výjimečné nauky a o novinky ze světa vědy a techniky.

V úterý ve 21.54 hod pak přejde Mars ze znamení Střelce do znamení Kozoroha, ve kterém je povýšen a bude se v něm pohybovat až do 26. února. Výsledkem bude pravděpodobně ochlazení v přírodě , lyžaři se zřejmě konečně dočkají a budou moci vyrazit na dovolenou.

A k poslední změně dochází v sobotu, kdy přesně v poledne přejde Slunce z Kozoroha do Vodnáře a symbolicky tak převezme vládu Uran od Saturna. V důsledku těchto změn lze předpokládat, že se mnozí z nás nebudou tak důsledně řídit kovencemi a začnou si žít podle svého.

Pondělí

Mezi 17. a 18. hodinou mohou být citliví jedinci nervózní, a v důsledku toho může docházet v tomto čase k četným hádkám, konfliktům a k haváriím. ( Luna kvadratura Uran ).

Úterý

Luna stíhá Marse na konci znamení Střelce a díky tomu by lidé měli být k sobě upřímní, spravedliví a otevření při řešení vzniklých problémů.

Středa a čtvrtek

Na naší politické scéně bude „dusno“ a vlivní jedinci se budou vzájemně obviňovat z neetického chování. ( Tranzitující Slunce v kvadratuře na Venuši republiky ).

Pátek

Pokud v tomto dni dojde k hlasování o důvěře vládě, pak pravděpodobně projde. Ne, že by měl J.Paroubek nějak zásadně obtížné konstelace či M. Topolánek nějaké skvělé, nicméně můj soukromý odhad je, že na 66 ( 2 třetiny ) procent vláda projde. Tranzitující Venuše jde do sextilu na Marse republiky ve Střelci a právě ve Střelci má M. Topolánek ascendent ( podle sdělení A. Baudyše ). Buď jak buď Mars situaci rozsekne...

Sobota a neděle

Jsou to dny vhodné pro setkání s přáteli nad sklenkou dobrého moku, pro návštěvy kulturních zařízení, pro meditace a pro rozjímání nad duchovními tématy. ( Venuše konjunkce Neptun ).Autor: Eliška

Datum vložení: 15.01.2008 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3691

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Slavomír, zítra Zdeněk