Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 22. do 28.1. 2007

Konstelace v tomto týdnu přejí studiu

Merkur se bude pohybovat po celý týden ve vzdušném znamení Vodnáře ( v blízkosti Neptuna ), kde je velmi silný a přeje studiu duchovní ( zejména astrologické ) literatury. Lidé projeví zvýšený zájem o různé výjimečné nauky a o novinky ze světa vědy a techniky. Soulad rozumu a fantazie ( Merkura a Neptuna ) může vnuknout kreativním jedincům skvělé nápady, které pak využije věda a technika. V těchto dnech však mohou být vydána mimořádně kvalitní duchovní díla nadčasové hodnoty, která sblíží národy.

Pondělí a úterý

Venuše se dostane na své pouti ekliptikou do opozice na Saturna, což přinese ochlazení v přírodě i v mezlidských vztazích. Citliví jedinci mohou upadat do chmurných nálad a optimismem budou hýřit pouze výjimeční jedinci. Lidé budou dosahovat svých cílů s velkými obtížemi, vše půjde ztuha a s velkými překážkami.

Středa a čtvrtek

Na naší politické scéně bude „dusno“ a vlivní jedinci se budou vzájemně obviňovat z neetického chování. ( Tranzitující Slunce v kvadratuře na Slunce republiky ). Náš stát se může dostat do potíží v otázkách mezinárodního obchodu, smluv a cel. Mezinárodní vztahy dostanou negativní impulzy. ( Tranzitující Venuše opozice Saturn republiky ).

Pátek a sobota

V těchto dnech by měli podávat dobré výkony naši sportovci, kriminalisté a také umělci. ( Tranzitující Merkur sextil Mars republiky, tranzitující Venuše v trigonu na Venuši republiky ).

Neděle

V tomto ( i v příštím ) dnu může váznout hromadná doprava a nabírat zpoždění, zejména v odpoledních hodinách jsou pravděpodobné havárie v dopravě i v průmyslu. Ve svtě může dojít k závalům v dolech, k průmyslovým neštěstím či k zemětřesením. ( Merkur opozice Saturn ).
Autor: Eliška

Datum vložení: 22.01.2008 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 4559

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Alexandra, zítra Evžénie