Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 29.1. do 4.2. 2007

Ještě v úvodu týdne ( do středy ) mohou u nás řádit zvýšenou měrou živly kriminální a přírodní, ale pak se konstelace pozvolna vylepší a situace ve společnosti i v přírodě se pravděpodobně zklidní. Nová vláda a parlament začne slušně plnit svou roli.

Pondělí

Merkur přejde přes Urana republiky a vytvoří opozici na Lunu republiky. V důsledku této výbušné konstelace můžeme u nás v neděli večer a v pondělí očekávat četné havárie v průmyslu i v dopravě, možné jsou i požáry a výbuchy.

Úterý a středa

Na naší politické scéně bude to bude vřít a vlivní jedinci se budou v médiích vzájemně obviňovat z neetického chování a napadat nevybíravými výroky. ( Tranzitující Slunce v kvadratuře na Merkura republiky, tranzitující Merkur v opozici na Saturna republiky ). Doprava může nabírat zpoždění a může váznout i elektronická komunikace. Nicméně jsou tu i dva harmonické tranzity – Venuše trigon Slunce republiky a Merkur trigon Venuše republiky, které by měly nakonec přinést rozumné kompromisy při důležitých jednáním našich vládních činitelů. Vyznamenat se mohou naši umělci a obchodníci.

Čtvrtek a pátek

V těchto dnech by měli podávat dobré výkony naši sportovci a kriminalisté a také umělci. ( Tranzitující Mars sextil Merkur republiky ).

Sobota a neděle

Slunce pohybující se znamením Vodnáře se dostane do harmonické vazby se silným Jupiterem procházejícím znamení Střelce a vytvoří tak kvalitu času ideální pro aktivní odpočinek při sportování. V tomto čase by mohly být podepsány významné mírové dohody a světový mírový proves může zase pokročit.
Více na: www.stribny.cz

Autor: Eliška

Datum vložení: 28.01.2008 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 6473

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Brigita, zítra Sabina