Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Novinka: Horoskop týdne od 12. do 18. června 2007

Novinka: Horoskop týdne od 12. do 18. června 2007

Novinka: Horoskop týdne od 12. do 18. června 2007

Horoskop týdne od 12. do 18. června 2007

Mocní tohoto světa se ocitnou v ohrožení
Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto i příštího týdne bude kvadratura, kterou spolu vytvoří Mars se Saturnem ve znamení Lva na straně jedné a Jupiter ve znamení Štíra na straně druhé. V důsledku těchto planetárních vazeb mohou být zklamány ambice četných politiků usilujících o významné posty ve státní správě a mnozí, kteří jsou v tuto chvíli u moci, budou muset opustit své pozice. Ve světovém měřítku může dojít k revolucím, k pokusům o převrat či k masovým nepokojům, které poškodí ekonomiku nejen v daných lokalitách, ale i ve světovém měřítku. Také ceny surovin budou zřejmě stoupat. Na veřejnost mohou prosáknout tajné informace, které pošpiní pověst mocných lidí a také teroristé budou spřádat své nekalé plány, které završí činy zneklidňující demokratické země.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou do čtvrtku relativně harmonické, ale pak se nad námi z astrologického pohledu začnou "zatahovat mraky", které budou nad námi viset nejméně do konce příštího týdne.

Pondělí a úterý
V těchto dnech se projeví velmi dobrý vliv Merkura pohybujícího se znamením Raka a vytvářejícího harmonická aspekt s Uranem ve znamení Ryb a s Venuší ve znamení Býka. Výsledkem mohou být rozumné dohody mezi jednotlivci i národy a pro tentokrát by měl zvítězit zdravý rozum nad vášněmi a nad intrikami. Lidé budou spolu vlídně a vstřícně komunikovat a ochotně hledat kompromisy.

I náš stát může v těchto dnech zaznamenat úspěchy na poli mezinárodních vztahů a v obchodních záležitostech. Naši politici by se mohli dočasně chovat velkoryse a pokusit se o nalezení konsensu při vytváření koalice.

Středa
Od pondělka do středy bude svět překvapen novinkami vědy a techniky, vyznamenat se mohou i naši vědci a výzkumníci. ( Tranzitující Slunce v trigonu s Uranem republiky ).

Čtvrtek a pátek
Tyto dny nejsou vhodné pro větší investice do nemovitostí či do zboží trvalejší hodnoty. Zakoupené zboží může obsahovat skryté vady a je zde zvýšená pravděpodobnost setkání se s podvodníky. Mnozí z nás mohou být vystaveni etickým svodům ( Venuše v Býku v kvadrátu s Neptunem ve Vodnáři ) k lehkovážnému laškování a k utrácení za příliš luxusní a nepotřebné věci.

Sobota a neděle
V sobotu večer dostihne Luna na své pouti ekliptikou Urana ve znamení Ryb a dá šanci vzniku nového citu, nové lásky. Samozřejmě ti, kteří již nějakého partnera mají, se mohou pokusit svůj vztah oživit návštěvou kulturní akce a pak strávit romantický večer při svíčkách nad sklenkou dobrého moku.


Autor: Eliška

Datum vložení: 13.06.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 4785

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Gizela, zítra Patrik