Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Novinka: Dobré rady, jak vyzrát na tchýni

Novinka: Dobré rady, jak vyzrát na tchýni

Novinka: Dobré rady, jak vyzrát na tchýni

Dobré rady, jak vyzrát na tchýni

Vztah s matkou manžela či přítele je složitá věc. Nejedná-li se o výjimečně vstřícný a vyrovnaný typ tchyní, tak bojujete s matkou, která si myslí, že jí cizí žena krade jejího milovaného syna, a odsouvá ji z její dosavadní role a přebírá úkoly, které doposud zajišťovala ona. Matky se za této situace chovají několika způsoby.


TCHYNĚ NEPŘÍTELKYNĚ.Tento typ tchýní vám bude pořád dávat najevo, že jste pro ni vetřelec. Může vás ignorovat, intrikovat proti vám, očerňovat vás nebo otevřeně útočit. Cíl je vždy stejný. Dostat vás pryč od jejího potomka. Můžete jít s tchýní do boje, ale hysterické výlevy nejsou řešením. Své názory sdělujte klidně a jasně a dejte jí najevo, že se jí nebojíte.

TCHYNĚ MAMINKOVSKÉHO TYPU.Takové matky se odmítají vzdát své mateřské role a při každé návštěvě vám radí, jak má váš partner rád svou oblíbenou svíčkovou nebo jak mu máte skládat košile. Poučování a věčné rady, o které nestojíte, tvoří program vašich setkání. Jedinou možností, jak si jí neznepřátelit je souhlasit se vším, co říká, ale dodat, že jste se s partnerem dohodli, že vám vyhovuje jiná varianta. Tímto jí dáte najevo, že role se posunuly.

TCHYNĚ KAMARÁDKA.Pokud máte z tchyně starší kamarádku, tak jste nejšťastnější žena na světě. Můžete se na ní spolehnout, ale v takovém případě nemá cenu vám radit. Jen nebuďte jedna z těch žen, které udržují nefunkční vztah kvůli partnerově úžasné matce.

TCHYNĚ DOBYVATELKA.Jedná se o typ, který k tomu, aby získal pozornost svého syna zpět, tak je schopna použít nejrůznějších technik od citového vydírání až po nabídku pomoci, která se změní v dlouhodobý pobyt ve vašem obýváku. Neschovává se za prospěch a blaho svého syna, ale snaží se uplatnit své zkušenosti a to, o čem se domnívá, že umí velmi dobře. Pokud včas nezakročíte, tak vám časem bude radit jak ráno ustlat nebo jakou aviváž používat.


Autor: Eliška

Datum vložení: 19.06.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 6723

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Lenka, zítra Petr