Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Novinka: Horoskop týdne od 19. do 25. června 2007

Novinka: Horoskop týdne od 19. do 25. června 2007

Novinka: Horoskop týdne od 19. do 25. června 2007

Horoskop týdne od 19. do 25. června 2007

Svět a obzvláště Českou republiku nečeká pohodový týden

Ve středu 21. června ve 14 hodin 25 minut a 48 sekund SELČ vstoupí Slunce na své pouti ekliptikou do znamení Raka a na Severní polokouli tak dochází k Letnímu slunovratu. Sestavíme-li horoskop pro tento okamžik, pak na první pohled vidíme velmi obtížné planetární vazby, které naznačují politické a přírodní děje, které mohou výrazně brzdit růst světové ekonomiky a také probíhající mírový proces. Jednou z nejvýznamnějších mundánních konstelací tohoto týdne, která se bohužel promítne do horoskopu slunovratu podbarvujícího dění na Zemi po nejbližšího čtvrt roku, bude poloviční kosmický kříž, který spolu vytvoří Mars se Saturnem ve znamení Lva na straně jedné, Jupiter ve znamení Štíra na straně druhé a Luna ve znamení Býka jako třetí strana. V důsledku těchto planetárních vazeb mohou být zklamány ambice četných politiků usilujících o významné posty ve státní správě a mnozí, kteří jsou v tuto chvíli u moci, budou muset opustit své pozice. Ve světovém měřítku může dojít k revolucím, k pokusům o převrat či k masovým nepokojům, které poškodí ekonomiku nejen v daných lokalitách, ale i ve světovém měřítku. Také ceny surovin budou zřejmě stoupat, na trhu jich bude nedostatek. Na veřejnost mohou prosáknout tajné informace, které pošpiní pověst mocných lidí a také teroristé budou spřádat své nekalé plány, které završí činy zneklidňující demokratické země. Poloviční kosmický kříž v pevných znameních také poukazuje na nepružné chování vlád států nacházejících se v krizových oblastech, které se zakopou na svých pozicích a nebudou ochotny vyjít vstříc svým sousedům s jiným zřízením nebo s jiným náboženstvím. Svět potrápí nejen náboženští extrémisté, ale také extrémy přírodní. Na mnoha místech bude nebývalé sucho, jinde zase vytrvalý déšť způsobí velké materiální škody.

Naštěstí je tu jako protiváha harmonická vazba mezi Merkurem ve znamení Raka a Venuší ve znamení Býka, která dá prostor lidem dobré vůle...

V naší republice nebudeme v tomto týdnu bohužel v astrologickém závětří, ale naopak budeme v první linii ! Můžeme očekávat neblahé přírodní i společenské jevy, které nám nepřidají na optimismu. Pravděpodobně dojde k situacím, které nás ekonomicky a politicky poškodí. Na burze může dojít k velkým výkyvům.

Pondělí a úterý

V těchto dnech budou padat zábrany, lidé budou lehkovážně utrácet za nepotřebné a příliš luxusní věci. Mnozí budou holdovat nezřízeným smyslovým požitkům, které budou mít za následek nadváhu a rozvrácené vztahy. ( Mars ve Lvu v kvadratuře s Jupiterem ve Štíru ).

Středa a čtvrtek

Naše veřejnost může být zneklidněna loupežemi velkých objemů peněz, řádit mohou živly a světlo světa spatří přísně tajná fakta, která mohou podtrhnout židli pod vlivnými lidmi.

Pátek až neděle

V pátek a v sobotu svedou naši kriminalisté a sportovci těžké boje se svými soupeři, přičemž výsledky nebudou odpovídat vynaloženému úsilí.


Autor: Eliška

Datum vložení: 19.06.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 4189

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Dana, zítra Simona