Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Novinka: Horoskop týdne od 26.6. do 2.7. 2007

Novinka: Horoskop týdne od 26.6. do 2.7. 2007

Novinka: Horoskop týdne od 26.6. do 2.7. 2007

Horoskop týdne od 26.6. do 2.7. 2007

Prázdniny začínají za příznivých konstelací
I když okolo 1. července obvykle začíná stěhování národů, které se většinou neobejde bez tragických nehod, tentokráte by tento exodus měl dopadnout lépe než v jiných letech. O víkendu se totiž Slunce na své pouti ekliptikou ( ve znamení Raka ) dostává do harmonické vazby s Jupiterem procházejícím znamení Štíra. V důsledku této příjemné konstelace by lidé na cestách měli být k sobě vlídnější a velkorysejší než jindy, budou schopni se zastavit, odpočinout si a pokochat se hezkou přírodní scenérií či osvěžit se na své cestě za dobrodružstvím dobrým nápojem. A jelikož Rak i Štír jsou vodními znameními, lidé budou přitahováni k mořím, k jezerům či k vodním tokům. Ovšem Jupiter ve Štíru také vybízí k výletům do tajuplných míst.

Zvláštní roli sehraje v nejbližším období posel bohů - Merkur. Ten opustí od středy 28. června znamení Raka, ale pouze na dvanáct dnů a devět minut ! Zastaví se totiž mezi prvním a druhým stupněm znamení Lva a začne se pohybovat ekliptikou nazpět. Na těchto dvanáct dnů mnozí jedinci nebudou myslet na rodinné a ekonomické problémy a budou se chovat velkoryseji, dokáží se těšit a radovat.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě se začínají pomalu vylepšovat, národ se začne těšit na dovolenou a tak trochu zapomene na komplikovanou povolební situaci.

Pondělí a úterý
Až do úterních 19.08 hod prochází Luna svým domicilním znamením Raka, ve kterém je nejsilnější a navíc na své cestě postupně uzavře harmonické aspekty s Jupiterem, s Uranem a s Merkurem. V důsledku toho by se lidé měli k sobě chovat citlivě a vlídně, komunikace nebude váznout .

Středa
V první půli týdne přejde Slunce přes Pluta v horoskopu republiky, což přeje mocenským dohodám jak mezinárodním tak vnitropolitickým.

Čtvrtek
V dopoledních hodinách není radno kupovat věci dražší a trvalejší hodnoty, Luna se dostane do opozice s Neptunem a díky tomu je zde vyšší riziko pozdějšího objevení skrytých vad u zakoupeného zboží nebo setkání se s podvodníky.

Pátek až neděle
Ti, kteří vyrazí na delší cesty svým automobilem by měli dorazit v pohodě do cíle, ale jsou zde dvě lunární vazby, které mohou přinést komplikace. V pátek mezi 21.30 hod a 23.30 hod Luna pohybující se znamením Panny vytvoří kvadraturu s Venuší v Blížencích, což sice není nijak dramatická, havaristická konstelace, ale může vyvolat rodinné hádky a psychické rozladění. Nejobtížnější bude situace mezi 9.00 a 13.00 hod v sobotu, kdy budou mnozí dojíždět do svého cíle. Tam se Luna dostane do opozice s Uranem, a to je již podstatně nebezpečnější planetární vazba, za které je nutné zachovat bdělost a velkou obezřetnost !


Autor: Eliška

Datum vložení: 25.06.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 5249

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Alexandra, zítra Evžénie