Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Novinka: Horoskop týdne od 3. do 9.7. 2007

Novinka: Horoskop týdne od 3. do 9.7. 2007

Novinka: Horoskop týdne od 3. do 9.7. 2007

Horoskop týdne od 3. do 9.7. 2007

Horoskop týdne od 3. do 9. července 2007


Letní lásky nebudou mít dlouhé trvání

Počátek léta bude z astrologického hlediska poněkud rozmarný. Přispěje k tomu zejména bohyně lásky Venuše, která se bude pohybovat v pohyblivém a tak trochu těkavém znamení Blíženců a bude v tomto týdnu pokoušet Urana boha nekonvenčních a výstředních projevů, který se již delší dobu pohybuje v poklidném znamení Ryb. ( Vytvoří s ním kvadraturu ). Výsledkem bude lehkomyslné laškování se svůdnými, ale nestabilními protějšky, což může narušit dlouhodobě fungující vztahy. I ti bez závazků snáze než v jiném čase podlehnou touze a vyrazí "na lov" vhodných protějšků. Nově vzniklé vztahy však pravděpodobně nebudou mít dlouhého trvání a jak náhle vznikly tak se mohou náhle rozpadnout !

Další významnou mundánní konstelací tohoto týdne je opozice, kterou vytvoří Mars ve znamení Lva s Neptunem ve znamení Vodnáře. Výsledkem pak mohou být řádění živlů přírodních, teroristických i kriminálních.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě naznačují klid před bouří ! Slunce přejde přes Jupitera republiky a bude v harmonické vazbě s Merkurem republiky, což by poukazovalo na možnost rozumných dohod jak vnitropolitických tak mezinárodních, nicméně v příštím týdnu se situace může zvrtnout negativními směry.

Pondělí

Luna prochází znamením Vah a vytvoří harmonické aspekty jak se Saturnem ve Lvu tak s Venuší v Blížencích a díky tomu by lidé měli být k sobě milí, tolerantní a vstřícní.

Úterý až čtvrtek

V těchto dnech se projeví velmi rozporuplné a dramaticky působící konstelace, za kterých není radno riskovat při jízdě motorovými vozidly či při adrenalinových sportech, je zde totiž zvýšené riziko úrazů, konfliktů v mezilidských vztazích a havárií jak v dopravě tak v průmyslu. Ve světovém měřítku by mohlo dojít k ekologickým pohromám zapříčiněných rovněž úniky ropných látek či průmyslových odpadů. ( Mars opozice Neptun ).

V tomto čase by ale mohli zabodovat naši sportovci a kriminalisté při bojích se svými soupeři. ( Tranzitující Mars ve znamení Lva v trigonu s Marsem v horoskopu republiky ve znamení Střelce ).

Paralelně také vylepšuje mundánní konstelace Slunce v Raku vytvářející trigon s Uranem v Rybách, a to by mohlo lidstvo přinést netušené objevy na poli archeologie a přírodovědy.

Pátek až neděle

Od pátečních 16.12 hod až do nedělních 21.23 hod bude Luna procházet znamením Střelce a vytvoří postupně velmi dynamické vazby s Merkurem, se Saturnem a s Marsem. Lidstvo díky tomu bude v pohybu, lenošení nebude na pořadu dne. I ti, kteří budou na dovolené, budou sportovat a trávit velmi aktivně svůj volný čas.


Autor: Eliška

Datum vložení: 03.07.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 4419

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Jiřina, zítra Ljuba