Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 10. do 16. července 2007

Vášně převáží u mnohých nad zdravým rozumem

V tomto týdnu by mělo panovat mezi pohlavími horko až dusno, jelikož ekliptikou budou postupovat ruku v ruce Venuše v poněkud rozverném znamení Blíženců a Mars ve vášnivém znamení Lva. V důsledku toho mohou i obvykle chladní jedinci propadnout vášni a nechat se vtáhnout do hry lásky šálivé... Nuda, chlad a odtažitost zkrátka nebudou na pořadu dne ! Tato konstelace však rovněž přeje sportu, cestování a ti z nás, které milostné radovánky tolik neoslovují, mohou tuto obrovskou sílu transformovat do tvůrčí sféry. I v přírodě bude zřejmě tepleji než v jiných týdnech, avšak můžeme očekávat také prudké bouřky. A ty se mohou projevit jak v osobním životě konkrétních jedinců, kteří se nechají vtáhnout do víru vášní tak mezi státy znepřátelenými v dlouholetých konfliktech.

Naše republika tentokráte z astrologického hlediska zažije dramatický týden, okurková sezóna rozhodně nenastane. Mars procházející znamením Lva uzavře opozici s Uranem republiky a za těchto astrologických okolností u nás obvykle dochází k četným požárům, výbuchům a k násilným trestným činům, které pobouří veřejnost. Oleje do ohně přilejí někteří politici svými neuváženými výroky a činy, možné jsou i havárie v hromadné dopravě ( i letecké ) a v průmyslu ( také v elektrárnách ). K velkým výkyvům může dojít na burze a mohou nastat děje, které rozhoupou kurz naší měny.

Pondělí

Minulá neděle a toto pondělí bude ovlivněno příjemnou mundánní vazbou mezi Venuší a Neptunem, která přinese inspiraci lidem dobré vůle a tvůrčím, oduševnělým jedincům, kteří budou líbáni múzami. Současně však Venuše vytvoří opozici s Marsem republiky, což naznačuje, že naši sportovci a kriminalisté svedou náročné boje se svými soupeři, přičemž výsledky nemusí odpovídat vynaloženému úsilí.

Úterý až čtvrtek

To jsou pro náš stát velmi kritické dny, kdy se nejintenzívněji projeví již v úvodu zmiňovaná krajně napěťová vazba mezi tranzitujícím Marsem a Uranem v horoskopu republiky. Za tohoto astrologického klimatu se obvykle technika a lidské vášně vymykají kontrole. Lze jen doufat, že příznivý vliv tranzitující Venuše na Lunu a na Urana republiky zmírní dopad výše zmiňované silně disharmonicky působící konstelace.

Pátek a sobota

Luna prochází od pátečních 0.59 hod až do nedělních 2.39 hod znamením Ryb a postupně vytvoří na své pouti ekliptikou harmonickou vazbu s Jupiterem ve Štíru, konjunkci s Uranem, trigon se Sluncem a s Merkurem v Raku. Díky těmto planetárním vazbám by měl být víkend poklidnější a v mezilidských vztazích by měla panovat pohoda.

Neděle

Luna bude od 2.39 hod ve znamení Berana, ve kterém přeje aktivnímu odpočinku při sportu či na cestách.


Autor: Eliška

Datum vložení: 10.07.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 4593

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Leoš, zítra Květa