Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 17. do 23.7. 2007

Náš stát čeká náročný týden

V tomto týdnu budou působit vcelku poklidné mundánní konstelace ( platné pro celý svět ), které přímo vybízí k návštěvám historicky zajímavých objektů a k toulkám v krásné, harmonicky vyzařující krajině. Silné obsazení znamení Raka přeje také rodinným setkáním a společným výletům. V tomto týdnu se bude výrazně měnit astrologické a tudíž i přírodní klima. Nejprve přejde ( ve středu ve 4.41 hod ) Venuše ze znamení Blíženců do znamení Raka, pak v sobotu ve 20.52 hod opustí Mars znamení Lva, aby za pár hodin hned v neděli v 1.17 hod královské znamení Lva navštívilo Jeho Veličenstvo Slunce ( Lvu přirozeně vládnoucí ), které opustí znamení Raka.

Přechod Venuše do znamení Raka bezesporu prospěje rodinným vztahům a posílí příbuzenskou soudržnost. ( Venuše setrvá v Raku až do 12 srpna ).

Mars se bude pohybovat znamením Panny až do 8. září a touto pozicí bude v mnohých duších vyvolávat touhu po vědění a po zdravém pohybu. Mnozí z nás, kteří po celý rok lenošili, se mohou v následujících týdnech vzchopit a udělat něco pro své zdraví !

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou extrémně komplikované. To, co bude pro nás vypadat na první pohled dobře, se může náhle zvrtnout v náš neprospěch, a to, co bude vypadat beznadějně, se může zase náhle pozitivním způsobem vyřešit. Dění v České republice budou vskutku ovlivňovat velmi protichůdně působící planetární vazby. Vcelku příjemně se projeví vliv tranzitující Venuše na svou pozici v horoskopu republiky a na Slunce republiky, což naznačuje velké úspěchy našich umělců a tvůrčích jedinců.

Naopak velmi obtížný vliv Saturna na Merkura republiky může značně zkomplikovat hledání konsensu jak ve vnitropolitických tak v mezinárodních otázkách.

Pondělí

Luna prochází znamení Berana a v průběhu dne vytvoří dynamické vazby s Merkurem a s Marsem, takže lidé by měli být aktivní a cílevědomě jdoucí vytčeným směrem.

Úterý až čtvrtek

V těchto dnech zapůsobí již v úvodu zmiňovaná disharmonická vazba mezi tranzitujícím Saturnem a Merkurem republiky a paralelně podbarví dění u nás kvadratura tranzitujícího Jupitera na Neptuna republiky. Výsledkem pak mohou být loupeže a 'tunelování' enormních rozměrů, které silně zneklidní naši veřejnost. Přijít mohou také úniky utajovaných informací svědčících o neetickém chování vlivných lidí. Řádit mohou nejen kriminální ale také přírodní živly, šířit se budou biologické i počítačové viry.

Pátek a sobota

Lidé se budou uvolněně bavit, naše kulturní stánky budou praskat ve švech, nuda nebude na pořadu dne. ( Tranzitující Venuše v trigonu se Sluncem republiky ).

Neděle

Z astrologického hlediska velmi pohodový den, lidé by měli být k sobě milí, vlídní, srdeční a tolerantní.


Autor: Eliška

Datum vložení: 17.07.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 4704

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Milena, zítra Miloš