Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 24. do 30. července 2007

Venuše s Jupiterem přejí vylepšování vztahů

Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto týdne je bezesporu velmi příjemné propojení mezi Venuší pohybující se znamením Raka a Jupiterem pomalu se rozbíhajícím ve znamení Štíra. Kdy jindy než za této velmi příjemné planetární vazby dvou 'dobrodějů' klasické astrologie by lidé měli v sobě nalézt sílu a odpustit těm, kteří jim v minulosti ukřivdili a poprosit o odpuštění ty, kterým ukřivdili zase oni sami. A vskutku mezilidské vztahy by měly dostávat pozitivní impulsy, mnozí z nás se zachovají v těchto dnech neobyčejně velkoryse a hned tak nějaká maličkost je nerozhodí. Této konstelace by měly využít i znepřátelené státy a podat svým sousedům ruku vybízející ke smíru. Bylo by skutečně hříchem nevyužít této vynikající příležitosti, zbržděný světový mírový proces by mohl nabrat nový dech ! Pro tentokráte by měla láska, úcta a tolerance vítězit nad nenávistí a agresivitou.

V tomto týdnu se budou zvýšenou měrou rodit lidé obdaření nejen příjemným vzhledem, ale rovněž pohodovým charakterem.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě mohou v první půli týdne přinést četné rozmíšky na naší politické scéně o víkendu se situace díky velmi dobrému tranzitu Venuše vylepší.

Pondělí

Luna se bude pohybovat až do úterních 2.25 hod znamením Raka a v průběhu dne dostihne na své pouti ekliptikou Merkura. Díky tomu by lidé měli spolu výborně komunikovat, také práce by se měla dařit

Úterý a středa

V 6.31 hod dostihne Luna, která již mezitím vstoupila do znamení Lva, Slunce a dojde tak novoluní v tomto žhavém, vášnivém a královském znamení. Z astrologického hlediska jsou to dny přímo ideální pro zábavy všeho druhu a také pro seznamování se s vhodnými partnery, pro podpisy smluv či pro důležitá jednání. V těchto dnech je totiž nejpřesnější již v úvodu zmiňovaná vazba mezi Venuší a Jupiterem.

Čtvrtek a pátek

Mocní představitelé našeho státu mohou spolu soupeřit a vzájemně se v různých médiích napadat, jejich výroky pak zneklidní naše spojence. I mezinárodní vztahy mohou trpět, rozhodnutí soudů sníží náš kredit. ( Tranzitující Slunce v kvadratuře na svou pozici v horoskopu republiky ).

Sobota a neděle

Vyznamenat se mohou naši sportovci a kriminalisté v bojích se svými soupeři. ( Tranzitující Mars v sextilu na Slunce republiky ). Skvělá vazba mezi Venuší a Uranem přeje lásce a setkáním s přáteli nad sklenkou dobrého moku.Autor: Eliška

Datum vložení: 24.07.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3393

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Sabina, zítra Teodor