Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 7. do 13.srpna 2007

Mars s Uranem rozčeří stojaté vody

V tomto týdnu dojde k prudkým změnám astrologického klimatu. V úvodu týdne dostihne Slunce na své pouti ekliptikou Saturna v královském znamení Lva, což přeje důstojnému, poklidnému a spíše konzervativnímu řešení problémů, které budeme v těchto dnech řešit. Lidé budou mít na zřeteli vznešené cíle, za kterými budou schopni a ochotni jít stálým tempem. Tuto tendenci v lidských duších ještě posílí harmonické spojení mezi Marsem v Panně a Jupiterem ve Štíru.

To je ovšem klid před bouří ! A to mnohde bude platit doslova ! O víkendu se totiž dostanou do opozice dvě dramaticky působící planety - Mars a Uran. Výsledkem mohou být bouře emocí v mezilidských vztazích, ale řádit s největší pravděpodobností budou i přírodní živly. Tato opozice se odehraje z Panny ( zemské znamení ) do Ryb ( vodní živel ) a paralelně bude ještě v opozici Slunce ve Lvu ( ohnivý živel ) s Neptunem ve Vodnáři ( vzdušné znamení ). Tedy všechny čtyři živly zkříží své zbraně. Inu svět se má na co těšit... Výsledkem těchto dramatických konstelací pak mohou být výbuchy sopek, požáry, záplavy, sesuvy půdy a jiné přírodní pohromy. Nelze však vyloučit ani havárie v hromadné dopravě ( i letecké ), přijít mohou i průmyslová neštěstí doprovázená značnými ekologickými škodami a řádit mohou také teroristé a kriminální živly. Řidiči by měli být velmi opatrní !

České země však budou tak trochu v astrologickém závětří a dá se předpokládat, že se ekonomicky negativně projeví následky světového dění např. do zvyšujících se cen surovin.

Pondělí a úterý

V těchto dnech započaté věci by měly mít dlouhodobě pozitivní dopad na průběh budoucích dějů, je to čas vhodný pro větší investice do dlouhodobých projektů či pro koupi nemovitostí. ( Slunce konjunkce Saturn, Mars sextil Jupiter ).

Středa a čtvrtek

Od úterka do čtvrtku se může náš stát dostat do potíží v mezinárodních vztazích, můžeme být napadáni, že nedodržujeme smlouvy a své právní závazky. Sporná rozhodnutí soudů zneklidní naši veřejnost. Do potíží se dostanou vlivní představitelé našeho státu, na které se může provalit neetické chování. ( Tranzitující Merkur s Venuší v kvadraturách s Venuší republiky ).

Pátek až neděle

O víkendu nabere na sílu královské znamení Lva, ve kterém se již pohybuje Slunce se Saturnem, v pátek v 6.09 hod tam vstoupí Merkur a v sobotu ve 22.20 hod Venuše. Od sobotních 10.22 hod bude navíc Luna v ohnivém Beranu, takže se dá předpokládat, že víkend bude vskutku horký, vášnivý a dramatický. V mnohých životech nemusí po něm zůstat kámen na kameni ! Lidské vášně se budou vymykat kontrole a budou vítězit nad zdravým rozumem, nad sebekázní a nad trpělivostí. Dramatická opozice mezi Marsem a Uranem přinese nejen prudké zvraty nálad u citlivým jedinců, ale také náhlé změny počasí doprovázené řáděním živlů.
Autor: Eliška

Datum vložení: 07.08.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3602

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Michaela, zítra Vendelín