Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 14. do 20. srpna 2007

Lidé budou jen stěží hledat střední cestu

V tomto týdnu se projeví ve velké síle ohnivé a vášnivé znamení Lva, ve kterém se budou pohybovat Slunce, Merkur, Venuše a Saturn. Kdyby nebylo dalších planetárních vazeb, pak by bylo možné říci, že nějaké 'troškaření' a řešení malicherností nebude na pořadu dne. Tak silné obsazení znamení Lva lidi vybízí, aby byli k sobě přátelští, velkorysí a srdeční. Avšak napětí ze strany Jupitera pohybujícího se znamením Štíra přinese určitou přílišnou lehkomyslnost v zacházení s finančními prostředky a také ve vztahu k svůdným, avšak lstivým a neupřímným jedincům, kteří člověka mohou vtáhnout do víru vášní a k neuváženým spekulacím. Mnozí z nás tak mohou podlehnout svodům a naruší dobře fungující vztahy lehkovážnými flirty, rodinný rozpočet pak nahlodají kupy luxusních a nepotřebných věcí.

Tento a i příští týden není zrovna ideální pro domožení se svého práva soudní cestou, jednání s úřady budou značně komplikovaná a zdlouhavá.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou extrémně složité a protichůdně působící. V tomto týdnu můžeme na našem území očekávat zvýšenou četnost majetkově motivovaných trestných činů a havárií jak v dopravě tak v průmyslu. Ti, kteří odjedou na dovolenou, by si měli svůj majetek řádně zabezpečit, jinak se mohou vrátit do vykradeného bytu či domu. ( Tranzitující Slunce v opozici na Urana republiky ). Díky této konstelaci mohou u nás přijít rovněž prudké zvraty počasí spojení s bouřemi.

Naše média mohou opět získat tučné sousto ve formě etických poklesků našich významných osobností, které budou ze všech úhlů propírat. ( Tranzitující Merkur a Venuše v kvadraturách se Sluncem republiky ).

Pondělí a úterý

Od pondělního poledne bude Luna procházet znamením Býka a postupně vytvoří s planetami ve Lvu, ve Vodnáři a ve Štíru velký kosmický kříž v pevných znameních. A to je dramatické planetární seskupení, které sebou obvykle přináší neochotu přizpůsobit se změněným podmínkám a také menší vstřícnost k požadavkům svých protějšků. Bude se projevovat tendence k 'zakopání se na svých pozicích' a jistá neústupnost. Napětí mezi lidmi i mezi živly bude stoupat. Výsledkem pak mohou být bouřky v přírodě i v mezilidských vztazích.

Středa a čtvrtek

Na našem území můžeme očekávat četné loupeže, havárie v dopravě i v průmyslu, technika se bude vymykat kontrole. ( Tranzitující Slunce v opozici na Urana republiky ).

Pátek až neděle

Od pátečních nočních hodin bude Luna postupovat ekliptikou 'svým' znamením Raka, ve kterém je velmi silná, a postupně vytvoří řadu harmonických vazeb s Jupiterem, s Uranem a s Marsem. Tyto lunární vazby bezesporu přejí cestování a turistickým aktivitám.


Autor: Eliška

Datum vložení: 14.08.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 4047

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Běla, zítra Slavomír