Psí plemena : Primitivní plemena, lovecká.

Psí plemena: Primitivní plemena, lovecká. > Ibizský podenco (Podenco Ibicenco) Ibizský podenco (Podenco Ibicenco) - Ibizský podenco je laskavý pes, svému pánovi velice oddaný. Vynikající společník a hlídač.
Psí plemena: Primitivní plemena, lovecká. > Kanárský podenco (Podenco Canario) Kanárský podenco (Podenco Canario) - Pes s velice přátelským charakterem. V městském bytě se nedoporučuje držet, vyžaduje aktivní a dlouhé procházky.
Psí plemena: Primitivní plemena, lovecká. > Portugalský podengo (Podengo Portugues) Portugalský podengo (Podengo Portugues) - Je introvertní, uzavřený a k cizím lidem nedůvěřivý. I ke svému pánovi si zachovává určitý odstup.
Psí plemena: Primitivní plemena, lovecká. > Portugalský podengo střední (Medium Portuguese Hound) Portugalský podengo střední (Medium Portuguese Hound) - Vyšlechtěn byl v Portugalsku pro lov králíků. Je to dobrý lovec i společník, srst nevyžaduje zvláštní péči.
Psí plemena: Primitivní plemena, lovecká. > Siciliský chrt (Cirneco dell Etna) Siciliský chrt (Cirneco dell Etna) - Charakteristickými znaky tohoto plemene jsou ladnost, sochařská uměřenost linií a hladká srst. Je to hravý, milý a přítulný pes, dobře odolává chladu
Psí plemena: Primitivní plemena, lovecká. > Thajský ridgeback (Thailand-Ridgeback) Thajský ridgeback (Thailand-Ridgeback) - Thajský ridgeback je mírné povahy, výborný společník. Po celá staletí byl za hranicemi východního Thajska neznámý, proto si zachoval čistotu svého ple
Psí plemena: Primitivní plemena, lovecká. > Západosibiřská lajka (West Siberian Laika) Západosibiřská lajka (West Siberian Laika) - Západosibiřská lajka má vyrovnaný, živý charakter. V domácím prostředí jsou klidné, nenáročné a velmi čistotné. Ve vztahu k dětem milé a opatrné.

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Vendelín, zítra Brigita