Testy: pravidla

testy Síň slávy přidat otázku hlavní ceny

Pravidla soutěže:

1. Organizátor:


Organizátorem soutěže je portál www.CELYSVET.cz, Korunní 30, Praha 2, IČO : 267 63 010 (dále jen "organizátor").
--------------------------------------------------------------------------------
2. Termín trvání soutěže:

Soutěž probíhá od 1. března 2006 do 31. března 2006, s uzávěrkou 31. března 2006.
--------------------------------------------------------------------------------
3. Účastníci soutěže:

Soutěže se může zúčastnit každá fyzická osoba, s trvalým bydlištěm na území České republiky, která v době trvání dané soutěže odpoví na soutěžní znalostní otázky nebo zašle nějakou soutěžní otázku a uvede svou platnou e-mailovou adresu a své jméno. Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci organizátora, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této soutěži a osoby jim blízké.
--------------------------------------------------------------------------------
4. Mechanismus soutěže:

Podrobné soutěžní podmínky jsou zveřejněny na na stránkách internetového portálu http://www.celysvet.cz/testy_pravidla.php. Účastník vyplní své osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail).

Soutěž „Znalostní testy“:
Podmínkou účasti v soutěži je absolvování testu, pouze úrovně „odborník“ a „profík“. Každý účastník má právo vyzkoušet libovolný počet testů. Upozorňujeme však, že úroveň „začátečník“ nebude do soutěže zařazen.

Způsob vyhodnocení:

Do výpočtu bodů se zahrnuje procento správných odpovědí, a také čas strávený nad testem. Minimální čas na jednu otázku je stanoven na 10 vteřin, maximální na 500 vteřin.
Sekce, která obsahuje méně, než 100 otázek, nebude do soutěže zařazena.

Po skončení soutěže bude 25 nejlepších soutěžících, navždy umístěno do „Síně slávy“. Organizátor soutěží po ukončení soutěže vybere dle největšího počtu bodů z kategorie toho nejlepšího. Nejlepší, který získal během soutěže největší počet bodů, obdrží cenu dle níže uvedeného seznamu. Do 14 dnů od skončení soutěže bude na stránkách soutěže uveden seznam výherců a vítěz bude rovněž vyrozuměn e-mailem. Vítěz sám si následně zvolí cenu ze seznamu cen.

Pokud bude zjištěn případný podvod a úmyslná manipulace s výsledky, daná otázka bude vyřazena.

Každý účastník má právo získat pouze jednu cenu.

V případě, že první a druhý soutěžící získá stejný počet hlasů, bude vítěz soutěže zvolen týmem portálu www.CelySvet.cz

Pozn.:

--------------------------------------------------------------------------------
5. Výhry pro soutěžící v celé soutěži:

1. místo viz hlavní ceny.

2. - 25. místo bude navždy umístěno do „Síně slávy“.

--------------------------------------------------------------------------------
6. Informace o soutěžích:

Podrobné informace mají možnost zájemci o soutěže získat přímo na internetových stránkách http://www.celysvet.cz/testy_pravidla.php
--------------------------------------------------------------------------------
7. Obecné podmínky soutěží:

Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem. Ceny budou výhercům doručeny poštou do 4 týdnů od ukončení soutěží. Dárky budeme zasílat pouze na adresy na území České republiky. Pokud si výherce vyzvedne svoji cenu osobně na adrese: Praha 2, Korunní 30, obdrží navíc jako bonus hezkou podložku pod myš. Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení zásilek.

Za výhru není možné požadovat finanční náhradu. Organizátor soutěží si vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu trvání soutěží pozměnit pravidla, či soutěž úplně bez udání důvodu zrušit.

Výherní listina bude k dispozici na internetových stránkách soutěže a u organizátora soutěží.
Účastí v soutěžích a zasláním odpovědí či otázek vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami soutěže. Zároveň vyjadřuje svůj souhlas podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů se zpracováním osobních údajů jím uvedených v elektronickém dotazníku, který vyplní na stránce soutěže, za účelem nabízení obchodu nebo služeb, a to do odvolání tohoto souhlasu, a souhlasí se zveřejněním svého jména ve sdělovacích prostředcích a na internetových stránkách v rámci vyhlášení výsledků soutěží.

Správcem ve smyslu zákona o ochraně osobních údajů je portál CelySvet, Korunní 30, Praha 2, 120 00. Udělení výše uvedeného souhlasu účastníka je dobrovolné a na zpracování jeho osobních údajů jsou založeny podstatné principy soutěže. Organizátor shromažďuje osobní údaje v rozsahu zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.cz
Fotogalerie ()...


Přidat foto...Poradna
Poradna
Poslední dotazy:
HELP !

IQ test online

Hry online
Svátek má  Gizela, zítra Patrik