WWW.CELYSVET.CZ - encyklopedie: pokojové rostliny, psi, kočky, státy ___________________________________________________________________________________

Ostrov úniku Margarita (Margarita, Venezuela)


ZEMĚ SVĚTA


Známý svojí pověstí je ostrov úniku Margarita, ve Venezuele.


Známý svojí pověstí je ostrov úniku Margarita, ve Venezuele, který nabízí stejný komfort, jako jeho karibští sousedé – letoviska all-inclusive, vynikající bílé písečné pláže, vodní sporty, přírodní parky, golfová hřiště - to vše pouze za zlomek jejich ceny. Výletníci a turisté prospěchují z ekonomického příkrého poklesu a častí návštěvníci zde mohou najít i levná potápěcí dobrodružství. Největší místní atrakcí je Castillo de San Caros Borromeo, pevnost ze 17. století, která město a přístav chránila od cizáckých a pirátských útoků. Silné kamenné zdi pevnosti a bronzová děla ještě dohlížejí na pláž, přístav a Karibské moře.

Musíte vidět: Pro lepší nákupy a více „místního“ pocitu směřujte na tržiště El Mercado de los Conejeros. Je umístěné na severozápadních krajových částech městečka Porlamar, což je téměř stálý bleší trh jídla, řemesel a suchého zboží.

___________________________________________________________________________________