Akce ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše akce přidat aktualitu

Psí akce Kočičí akce Rostlinné akce Cestovatelské akce Ostatní akce


  Ostatní akce
13. ročník Mezinárodní výstavy koní

Většina plemen koní se představí příští víkend v Lysé nad Labem

Na výstavišti v Lysé nad Labem se ve dnech 15. až 17. září tradičně představí většina plemen koní chovaných v České republice a vše, co ke koním patří. Na třináctém ročníku této mezinárodní výstavy koní naposledy před svým odchodem do chovu vystoupí nejúspěšnější kůň české historie, pětiletý Darsalam, uvedli pořadatelé.

Návštěvníci na výstavě uvidí starokladrubské koně, chladnokrevná plemena, arabské koně, shirská a fríská plemena. Objeví se i hrdinové dostihových drah či westernoví koně. Největší reprezentací bude opět nejrozšířenější plemeno v ČR teplokrevníci, k vidění bude i například čtyřspřežení miniponíků či plemeno furioso chovatelů ze Slovenska.
Dále návštěvníci výstavy mohou spatřit celé tři dny vítěze českého a rakouského derby, německého Saint Leger, groupových dostihů v Baden Badenu a Kolíně nad Rýnem a účastníka nejprestižnějších vytrvaleckých dostihů, jako jsou anglický Saint Leger a Gold Cup v Ascotu.
Během výstavy budou udělena ocenění Zlatý kůň pro firmy, které prezentují české výrobky potřebné pro chov koní, jezdectví či dostihový sport, vyhlášen bude nejkrásnější kůň výstavy. Do Dvorany slávy budou uvedeny významné osobnosti jezdeckého sportu a chovu koní. Na diváky čeká slosovatelná soutěž, v níž hlavní cenou jsou dvě živá hříbata. Součástí programu bude i slavnostní vyhodnocení fotografické soutěže Můj kamarád kůň.
V rámci doprovodného programu jen naplánována série přednášek, například o koních jako genetickém zdroji, interpretaci rentgenových snímků, měsíční slepotě koní, paradrezuře či stříhání koní.


E-mail:
Autor: Eliška

Datum vložení: 10.09.2006 v 00:00 / Sekce: Ostatní akce / Zhlédnutí: 1443

Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek: 01.01.1970 01:00
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Darina, zítra Berta