Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Novinka: Horoskop týdne od 5. do 11. června 2007

Novinka: Horoskop týdne od 5. do 11. června 2007

Novinka: Horoskop týdne od 5. do 11. června 2007

Horoskop týdne od 5. do 11. června 2007

Z hlediska mundánních konstelací ( platných pro celý svět ) bude tento týden rozdělen na dvě poloviny. Ta první bude poznamenaná dramatickým disharmonickým aspektem mezi Sluncem v Blížencích a Uranem v Rybách, který může u citlivých jedinců vyvolat neklid a podrážděnou náladu. V důsledku toho pak může dojít k četným konfliktům v mezilidských vztazích, k úrazů a k haváriím jak v dopravě ( i letecké ) tak v průmyslu. Nervy budou na pochodu, technika se bude vymykat kontrole, kolabovat budou také počítačové sítě. Přijít mohou prudké zvraty počasí doprovázené bouřemi a krupobitími.

Ve druhé půli týdne se však dostanou ke slovu Venuše pohybující se znamením Býka a Merkur procházející znamení Raka, kteří vytvoří velmi příjemné konstelace vybízející rozhádané jedince i státy k dialogu a ke hledání kompromisů.

Bohužel jsou konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě dosti nepříznivé a dá se předpokládat, že v povolebním týdnu se rozvířená společenská atmosféra neuklidní. Spíše naopak, někteří politici svými výroky přilijí oleje do ohně a ztíží tak hledání konsensu při vytváření koalice.

Pondělí a úterý
V těchto dnech je nutná zvýšená opatrnost při řízení motorových vozidel a při práci s počítačem, chybné stisknutí kláves může přinést ztrátu cenných dat a neopatrná jízda vozem vystaví přepravované osoby zbytečnému riziku.

Středa
V úterý a ve středu se dostane Venuše v Býku do opozice na Jupitera ve znamení Štíra. Tato konstelace není nijak dramatická, ale vystaví jedince se slabší vůlí svodům k nadužívání smyslových požitků a k utrácení za příliš luxusní a nepotřebné věci. Výsledkem pak může být průvan v peněžence a nějaké to kilo navíc okolo pasu.

Čtvrtek
Luna procházejí znamení Štíra vytvoří v ranních hodinách kvadraturu s Marsem ve Lvu a hned po obědě kvadraturu se Saturnem pohybujícím se rovněž ve znamení Lva. Z těchto lunárních vazeb lze usuzovat na obtíže v mezilidských vztazích a na emoční zvraty.

Pátek a sobota
Pro náš stát to jsou kritické dny, za kterých může na našem území dojít k neblahým jevům zneklidňujícím veřejnost jako například k požárům, k výbuchům, k násilným trestným činům končících vraždami a loupežemi velkých obnosů peněz či cenného zboží. Také může zkrachovat pokus o sestavení slušné koalice. ( Mars kvadrát Slunce republiky, Slunce opozice Mars republiky ).

Neděle
I když pro náš stát nejsou o víkendu zrovna optimální konstelace, celkové astrologické klima není tak špatné a přeje zábavám při sportování nebo při návštěvách kulturních zařízení.


Autor: Eliška

Datum vložení: 06.06.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3553

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Běla, zítra Slavomír