Psí plemena

Psí plemena: > Porcelaine (Porcelaine Dog) Porcelaine (Porcelaine Dog) - Porcelaine je elegantní, noblesní, povahou živý a přátelský pes, s krásným zvonivě zvučným hlasem. Je také veselým, vytrvalým a nadšeným honičem.
Psí plemena: > Portugalský ohař (Portuguese Pointing Dog) Portugalský ohař (Portuguese Pointing Dog) - Portugalský ohař je dobře vybaven pro dlouhou a namáhavou práci, proto mu dopřejte přiměřené fyzické zátěže. Ve své vlasti je oceňován také jako domácí miláček.
Psí plemena: > Portugalský ovčák (Portuguese sheepdog) Portugalský ovčák (Portuguese sheepdog) - Chytrý a oddaný pes. Velice komunikativní a pohyblivý, k cizím lidem však nedůvěřivý.
Psí plemena: > Portugalský podengo (Podengo Portugues) Portugalský podengo (Podengo Portugues) - Je introvertní, uzavřený a k cizím lidem nedůvěřivý. I ke svému pánovi si zachovává určitý odstup.
Psí plemena: > Portugalský podengo střední (Medium Portuguese Hound) Portugalský podengo střední (Medium Portuguese Hound) - Vyšlechtěn byl v Portugalsku pro lov králíků. Je to dobrý lovec i společník, srst nevyžaduje zvláštní péči.
Psí plemena: > Portugalský vodní pes (Portuguese Water Dog) Portugalský vodní pes (Portuguese Water Dog) - Portugalský vodní pes je svéhlavý, odvážný a hašteřivý, avšak nenáročný pes, odolný proti únavě. Je to pes výjimečné inteligence, je přátelský, poddajný a poslušný, oddaný svému majiteli. Portugalský vodní pes však dává přednost svobodnému životu.
Psí plemena: > Posávský honič (Posavac Hound, Scent hound) Posávský honič (Posavac Hound, Scent hound) - Posázavský honič je vynikajícím lovcem. Loví především zajíce, dříve se používal i k honu jelenů. Je to přátelský a ohleduplný pes. Posázavský honič bývá vynikajícím společníkem.
Psí plemena: > Potrestání pejska (trest psa) Potrestání pejska (trest psa) - Opravdu máte důvod k potrestání svého miláčka ?
Psí plemena: > Pracovní psi (Working dog) Pracovní psi (Working dog) - Pracovní psi jsou skupinou plemen, které pracují, slouží a pomáhají člověku při nejrůznějších pracovních činnostech. Slouží především jako ochránci, záchranáři, pátrači, pastevci, hlídači, pátrači, a také jako tažní psi.
Psí plemena: > Pražský krysařík (Prague ratter) Pražský krysařík (Prague ratter) - Pražský krysařík je jemný mazlivý, zvědavý, čtverácký psík. Jeho hbitost je obdivuhodná. Při běhu je velice rychlý, obratný a neúnavný.
Psí plemena: > Předoperační vyšetření - pes (Veterinární zákroky) Předoperační vyšetření - pes (Veterinární zákroky) - Předoperační vyšetření je nabízeno všem majitelům pacientů, kteří se mají podrobit z nejrůznějšího důvodu nějakému zákroku.
Psí plemena: > Prevence nemocí psů (Diseases of Dogs) Prevence nemocí psů (Diseases of Dogs) - Je až k nevíře, kolik podivných dezinformací koluje doposud mezi chovateli.

: předchozí 1...  20...   30 31 32 33 34 35 36 37 38   ...41 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Gizela, zítra Patrik