Psí plemena

Psí plemena: > Činuk (Chinook) Činuk (Chinook) - Činuk (Chinook) je klidný, inteligentní, nevýbojný, ochotný, přátelský a temperamentní pes. Celkový vzhled by ho měl zosobňovat jako pracujícího psa pro zapřažení do saňových spřežení.
Psí plemena: > Čivava (Chihuahua) Čivava (Chihuahua) - Čivava je rychlý, odvážný, živý a pohotový pes, s velikým srdíčkem. Je velice oddaná svým chovatelům, přesto však nadmíru smělá. Čivava je nejmenší pejsek na světě.
Psí plemena: > Čivava (Alternativní) (Chihuahua 2) Čivava (Alternativní) (Chihuahua 2) - Alternativní diskuze
Psí plemena: > Dalmatin (Dalmatinac, Dalmatian) Dalmatin (Dalmatinac, Dalmatian) - Dalmatin je nesobecký a přátelský pes. Není plachý nebo váhající, ani nervózní či agresivní. Je zvědavý na to, co se kolem něho děje. Ke své rodině je velice přítulný.
Psí plemena: > Dandie Dinmont Terier (Dandie Dinmont Terrier) Dandie Dinmont Terier (Dandie Dinmont Terrier) - Dandie Dinmont Terier je báječný přítel, který obohacuje pána i sebe.
Psí plemena: > Dánská doga (Broholmer) Dánská doga (Broholmer) - Dánská doga (Broholmer) je klidný a přátelský pes, je však také velice ostražitý. Má velice dobrý temperament. Musí jevit zřetelné známky velkého sebevědomí.
Psí plemena: > Dánský ohař krátkosrstý (Old Danish Pointing Dog, Gammel Dansk Honsehund) Dánský ohař krátkosrstý (Old Danish Pointing Dog, Gammel Dansk Honsehund) - Dánský ohař krátkosrstý je inteligentní, věrný a chápavý pes. Lehce se podrobuje výcviku, je to výborný hlídač.
Psí plemena: > Diagnostika gravidity u feny (Pregnant dog) Diagnostika gravidity u feny (Pregnant dog) - Změny v chování a temperamentu mohou být také nepřímým ukazatelem březosti.
Psí plemena: > Diety (klinické diety ve formě granulí) Diety (klinické diety ve formě granulí) - Některá onemocnění, způsobená poruchami metabolismu, hormonálními poruchami.
Psí plemena: > Dlouhosrstý ohař z Pont-Audemer (Pont-Audemer Spaniel) Dlouhosrstý ohař z Pont-Audemer (Pont-Audemer Spaniel) - Dlouhosrstý ohař z Pont-Audemer je vzácným plemenem psů, obdařeným prvotřídními loveckými schopnostmi.
Psí plemena: > Dobrman (Dobermann, Doberman) Dobrman (Dobermann, Doberman) - Dobrman je populární plemeno vynikajících hlídačů a obranářů.
Psí plemena: > Domácí pes (The domestic dog) Domácí pes (The domestic dog) - Zdomácnění psů začalo asi před 14 000 lety v období neolitu. Existuje přes 400 druhů domácích psů, a to na nejrůznějších místech zeměkoule. Pes byl dříve divoké zvíře, teprve časem se přizpůsobil a nechal se ochočit člověkem, tedy zdomácněl.

: předchozí 1...   12 13 14 15 16 17 18 19 20   32... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Běla, zítra Slavomír