Psí plemena

Psí plemena: > Aportování (Aport-triky) Aportování (Aport-triky) - Aportování - schopnost psa přinášet předměty.
Psí plemena: > Appenzellský salašnický pes (Appenzeller Sennenhund) Appenzellský salašnický pes (Appenzeller Sennenhund) - Předci Appenzellského salašnického psa byli Molojské dogy, jejichž pravlastí bylo území dnešního Švýcarska. Je to ideální společník, potřebuje však velké prostor.
Psí plemena: > Ardenský bouvier (Bouvier Des Ardennes) Ardenský bouvier (Bouvier Des Ardennes) - Ardenský bouvier je starodávné belgické plemeno pastýřských psů. Je to přítulný pejsek.
Psí plemena: > Arežský brak (Braque dÁriege) Arežský brak (Braque dÁriege) - Arežský brak je silný, bystrý, velký, elegantní, přátelský pes.
Psí plemena: > Argentinská doga (Dogo Argentino) Argentinská doga (Dogo Argentino) - Argentinská doga je středně velký pes atraktivního vzhledu.
Psí plemena: > Ariégeois (Ariege Hound) Ariégeois (Ariege Hound) - Ariégeois je lehký, středně veliký pes, vznešený a elegantní. Je charakteristický svým dunivě zvučným hlasem a rychlým rozhodováním.
Psí plemena: > Ariegský ovčák krátkosrstý (Ariege Pointing Dog) Ariegský ovčák krátkosrstý (Ariege Pointing Dog) - Ariegský ovčák krátkosrstý je odolný, poddajný a snadno cvičitelný pes, přizpůsobený všem druhům lovu.
Psí plemena: > Armant, Egyptský ovčák (Armant, Ermenti, Egyptian Sheepdog, Chin de Berger Egyptian) Armant, Egyptský ovčák (Armant, Ermenti, Egyptian Sheepdog, Chin de Berger Egyptian) - Armant, Egyptský ovčák, je silný a vytrvalý pes kompaktní postavy. Je odvážný a nebojácný, věrný a oddaný, poslušný a s velkou ochotou vás potěšit. Uplatňuje se především jako hlídací a pastevecký pes s prudší sportovní povahou.
Psí plemena: > Artésko-normandský basset (Basset artesien normand) Artésko-normandský basset (Basset artesien normand) - Artésko-normandský baset je nadaný vynikajícím čichem a melodickým hlasem. Je vytrvalý, ne však příliš rychlý. Povahou je nesobecký a velmi laskavý.
Psí plemena: > Artoisský honič (Artois Hound) Artoisský honič (Artois Hound) - Artoisský honič je energický a vytrvalý pes, s velmi jemným nosem, souměrné postavy a laskavého, něžného a vroucího charakteru.
Psí plemena: > Atlašský vlčák (Aidi, Atlas Mountain Dog) Atlašský vlčák (Aidi, Atlas Mountain Dog) - Plemeno je známé již ze středověku, vyšlechtěné kočovníky severní Afriky.
Psí plemena: > Australská kelpie (Australian Kelpie) Australská kelpie (Australian Kelpie) - Australská kelpie je okouzlující, chytrý pes, oddaný svému majiteli, zvyklý na delší pochody i vytrvalý běh.

: předchozí 1 2 3 4 5 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2022 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Vratislav, zítra Julie