Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 21. do 27. srpna 2007

Saturn s Neptunem přinesou světu srážkové extrémy

Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto i příštího týdne je opozice mezi Saturnem pohybujícím se ve znamení Lva a Neptunem, který již delší dobu prochází znamení Vodnáře. Výsledkem pravděpodobně budou srážkové extrémy, kdy v určitých zemích bude enormní sucho a v jiných částech světa budou hrozit záplavy. I když je bezesporu z astrologického hlediska Neptun vládce vodstev ( ovládá vodní znamení Ryb ) je v této konstelaci ve vzdušném Vodnáři, takže tato konstelace se může také projevit plíživým rozkolem mezi církvemi a státy. Demokratické vlády mohou být zneklidněny rostoucím vlivem různých sekt a mocichtivých náboženských vůdců a zase naopak ve státech s vedoucí úlohou náboženských organizací se pokusí zvýšit svůj vliv pragmatické skupiny toužící po vládě. Svět může být strašen nejen rozpínavými ideologiemi, ale také šířením biologických a počítačových virů, které mohou způsobit masové škody. Může dojít také k výpadkům v těžbě surovin, což povede k růstu jejich cen a k negativním dopadům na ekonomiky mnohých států ( mimo jiné i na naši ekonomiku ).

Svět může být rozklížen nedodržováním politických a ekonomických úmluv.

Konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice se začínají vylepšovat a dá se předpokládat, že koncem srpna a v první půli září přinese příznivý vliv tranzitujícího Jupitera vyřešení povolebního rébusu, kdy naleznou rozhodující strany našeho politického spektra sílu k uzavření rozumných dohod.

Pondělí a úterý

V těchto dnech není vhodný čas pro větší investice, a to zejména do nemovitostí. Merkur totiž dostihne na své pouti ekliptikou Saturna a vytvoří opozici s Neptunem, což naznačuje zvýšenou pravděpodobnost setkání se s podvodníky či objevení skrytých vad na zakoupeném zboží. Lidé nemusí být k sobě upřímní, mohou 'mlžit' a své pravé úmysly skrývat.

Další méně příjemnou konstelací, která zapůsobí zejména v úterý je kvadratura mezi Lunou a Venuší ve Lvu na straně jedné a Jupiterem ve Štíru na straně druhé. Výsledkem mohou být četné nevěry, lehkovážné flirty a nerozumné utrácení za nepotřebné a příliš luxusní věci.

Středa

Mění se kvalita času, v 8.22 hod přechází Slunce ze Lva do Panny a ve 20.07 hod tak učiní Luna. V důsledku toho pyšné a sebevědomé znamení Lva ztratí na sílu a lidé by měli být již skromnější, pracovitější a přičinlivější.

Čtvrtek a pátek

Od středy do pátku může na našich silnicích a průmyslových podnicích dojít k četným haváriím. ( Tranzitující Merkur v opozici na Urana republiky ).

Sobota a neděle

Luna bude od sobotních 9.01 hod procházet znamením Vah a vytvoří postupně harmonické vazby se Saturnem, s Neptunem a s Venuší, což přeje zábavám všeho druhu a společenským setkáním.


Autor: Eliška

Datum vložení: 21.08.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3848

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Gizela, zítra Patrik