Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 28.8. do 3.9. 2007

V tomto týdnu jsou bezesporu nejvýznamnější dvě mundánní konstelace, jejichž vliv se prolíná z minulého do tohoto týdne. První konstelací je harmonický aspekt mezi Jupiterem pohybujícím se ve znamení Štíra a Uranem procházejícím znamení Ryb. Toto planetární spojení dává šanci jak vědcům a technikům k nalezení převratných novinek, které posunou lidstvo vpřed na cestě technického pokroku tak poskytne vynikající příležitost duchovně usilujícím jedincům k nalezení vyšších pravd spojených s jinými stavy vědomí. Vynálezci mohli v minulém či mohou v tomto týdnu dostat geniální nápady jak vyřešit dosud pro lidstvo neřešitelné problémy a překonat bariéry vedoucí k urychlení technického pokroku. Lze jen doufat, že vynálezy nebudou zneužity armádou. Pokroku se však také mohou dočkat humanitní obory - například psychologie.

Druhou významnou konstelací působící na celý svět je opozice mezi Saturnem ve znamení Lva a Neptunem ve znamení Vodnáře, která přinese srážkové extrémy a rozbroje mezi státy s rozdílným náboženstvím a kulturou.

I když konstelace platné pro celý svět nejsou v tomto týdnu obzvláště idylické, naše republika by na tom měla být vcelku dobře. Specificky na náš stát působící konstelace se začínají vylepšovat a můžeme očekávat koncem srpna a v první půli září vyřešení povolebního rébusu ( tento článek píši 2. srpna ), kdy strany našeho politického spektra se konečně dohodnou na vytvoření určité přechodné vlády či na uspořádání předčasných voleb.

Pondělí a úterý

Dny příhodné pro nákupy spotřební elektroniky či pro ponory do podvědomí za pomoci regresních technik. Vyšších duchovních stavů by usilující jedinci měli dosahovat snáze než v jiném čase. ( Luna dožene Jupitera ve Štíru a spolu budou v trigonu na Urana v Rybách ).

Středa a čtvrtek

V těchto dnech mohou mnozí citliví jedinci propadat chmurám a depresím, jiní zase budou zvýšenou měrou holdovat alkoholu. Zejména ve středu, kdy se na ekliptice vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve Štíru, Saturnem ve Lvu a Neptunem ve Vodnáři není radno investovat větší peníz do nákupu zboží trvalejší hodnoty či do nemovitostí. Navíc je zde zvýšené riziko setkání se s podvodníky. Vodní živel se bude vymykat kontrole.

Pátek až neděle

O víkendu bude Slunce postupovat ekliptikou ve znamení Panny ruku v ruce s Merkurem -jeho vládcem, a to bezesporu přeje studijnímu úsilí a zvýší produktivitu práce. Bohužel se však tato tělesa ocitnou v opozici na Urana ve znamení Ryb, takže u mnohých jedinců se může projevit nervozita, netrpělivost a podrážděnost, což může vést k četným konfliktům, hádkám a úrazům. Lidé vracející se z dovolené by měli být mimořádně opatrní, jelikož mezi 1. a 5. září budou působit výrazně havaristické konstelace a navíc mohou řádit přírodní i teroristické živly.


Autor: Eliška

Datum vložení: 27.08.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3953

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Teodor, zítra Nina