Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 11. do 17.9. 2007

Komunikace nebude váznout

Posel bohů - Merkur - v úterý 12. září ve 23.07 hod opustí znamení Panny a vstoupí do znamení Vah, ve kterém se bude pohybovat až do 2. října. Tato Merkurova pozice může bezesporu výraznou měrou přispět ke zklidnění napětí jak mezi znepřátelenými jedinci tak národy, mezi kterými panuje nenávist zapříčiněná rozdílnou kulturou a náboženstvím. V tomto týdnu navíc Merkur na své pouti ekliptikou dožene Marse, a to bývá obvykle čas, kdy lidé spolu otevřeně, dynamicky a přitom vlídně komunikují. Za této kvality času je vhodné si věci upřímně vyříkat a tím sice dojde k vyventilování starých křivd, budou s tím spojeny značné emoce, leč v konečném důsledku by to mělo vést k zahojení starých ran...

Česká republika by měla v tomto týdnu ( s výjimkou pondělka a úterka ) zaznamenat mimořádné úspěchy a to jak na poli ekonomickém tak politickém. Situace by se u nás měla po měsících tahanic pozvolna zklidňovat a stabilizovat. Pokud by ve druhé půli rozhodovaly mezinárodní soudy o různých kauzách, do kterých je náš stát zapleten, mělo by to dopadnout v náš prospěch. Také mohou být v těchto dnech uzavřeny významné smlouvy, které budou mít pro náš stát dlouhodobě pozitivní dopad. ( Tranzitující Jupiter v trigonu s Jupiterem v horoskopu republiky ).

V tomto týdnu se mohou vyznamenat rovněž naši vědci a technici, průmyslová výroba a produktivita práce by měly stoupat, nezaměstnanost naopak klesat. ( Tranzitující Uran trigon Merkur republiky, tranzitující Saturn trigon Mars republiky ).

Pondělí a úterý

V těchto dnech čekají naše kriminalisty a sportovce těžké boje se svými soupeři, přičemž výsledky nemusí odpovídat vynaloženému úsilí. Na našem území pravděpodobně dojde ke zvýšenému množství majetkově motivovaných trestných činů, havárií v dopravě i v průmyslu. ( Tranzitující Slunce v kvadrátu s Marsem republiky ).

Středa

V odpoledních hodinách bude Luna pohybující se ve znamení Blíženců v napětí s Venuší v Panně a s Uranem v Rybách, což povede k lehkovážnému řečnění nad nepodstatnými věcmi a dá se předpokládat, že lidé budou tak trochu rozptylováni a odváděni od plnění svých povinností.

Čtvrtek a pátek

Komunikace nebude rozhodně váznout, lidé se budou uvolněně bavit, kulturní stánky budou praskat ve švech. V pátek mezi 12. a 15. hodinou však bude konjunkce Merkura s Marsem v kvadratuře s Lunou a to může vést k četným hádkám a zvýšenou měrou by měli být řidiči odjíždějící na víkend.

Sobota a neděle

Venuše vytvoří opozici s Uranem, což naznačuje, že někteří z nás podlehnou svodům k lehkovážnému utrácení za nepotřebné a příliš luxusní věci.


Autor: Eliška

Datum vložení: 11.09.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3441

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Havel, zítra Hedvika