Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 30.10. do 5.11. 2007

Komunikace bude váznout
V tomto týdne bude ekliptikou postupovat skrumáž planet v nejsložitějším a nejhůře předvídatelném znamení zvěrokruhu - znamením Štíra, které je v napětí s nejpřísnějším učitelem Saturnem ( ve znamení Lva ) a také s planetou umělců, mystiků, duchovních lidí - Neptunem ( ve znamení Vodnáře ). Výsledkem pak může být horší komunikace a neporozumění jak mezi lidmi tak mezi národy. Náš prezident by to nazval dialogem hluchých... Lidé se zakopou na svých pozicích a nebudou chtít naslouchat argumentům druhé strany. Buď si povedou svůj monolog nebo k danému problému neřeknou nic a pak z nich vyhrkne pod tlakem emocí něco agresivního a nepříjemného. Samozřejmě ne všichni se projeví tímto způsobem. Silný a dlužno říci, že pozitivní vliv bude mít tento týden Uran, který již léta prochází znamení Ryb a jenž v tomto týdnu uzavře harmonické vazby jak se Sluncem tak s Venuší ve Štíru. Zrozenci uranského typu mající nadhled nad rozbroji zapříčiněnými rozdílnými postoji k náboženským či k politickým otázkám by měli být schopni pohlédnout ke hvězdám a nenechat se vtáhnout do věčného koloběhu přízemních vášní. Výrazné obsazení znamení Štíra však také může přispět k objasnění léta trvajících záhadných zločinů a lidstvo může přírodě vyrvat její další tajemství. Vpřed by měla pokročit především genetika, molekulární biologie a také hlubinná psychologie.

Konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice jsou i v tomto týdnu dosti náročné a zejména do čtvrtku by v českých luzích a hájích mohly zvýšenou měrou řádit živly přírodní ( především ten vodní ) i kriminální. Provalit by se mohly další případy 'tunelování' a také neetické chování některého z čelních představitelů našeho státu. ( Tranzitující Slunce a Venuše v kvadraturách s Neptunem republiky ).

Pondělí
Luna procházející znamení Vodnáře dostihne na své pouti ekliptikou Neptuna, což vytváří kvalitu času vhodnou pro návštěvy kulturních zařízení a také pro meditace a rozjímání.

Úterý a středa
V noci z pondělí na úterý se vytvoří poloviční kosmický kříž mezi Lunou ve Vodnáři, Saturnem ve Lvu a Merkurem s Jupiterem ve Štíru, a to je vskutku obtížná konstelace, za které lze oprávněně očekávat řádění lupičů.

Středa a čtvrtek
Merkur se dostává do silně disharmonicky působící vazby s Lunou a Uranem republiky, což by mohlo mít za následek výpadky počítačových sítí, selhávat mohou také stroje a zařízení v průmyslových podnicích.

Pátek až neděle
Venuše v těchto dnech posílí pozici Jupitera v horoskopu naší republiky, což by nám mělo zajistit pomoc a podporu ze strany našich spojenců a dají se rovněž očekávat podpisy významných smluv, které bude mít dobrý dopad na naši budoucnost.
Autor: Eliška

Datum vložení: 28.10.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3441

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Lenka, zítra Petr