Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 11. do 17.12. 2007

Čeká nás dynamický týden

I v tomto týdnu se budou planety pohybovat ekliptikou v ohnivých znameních, což vyžene koupěchtivé občany do nákupních center, kde budou padat prodejní rekordy. Klid a pohoda nebude na pořadu dne, vášeň a aktivita budou u většiny vítězit na celé čáře.

Nicméně oproti minulému týdnu se díky přechodu Venuše ze Střelce do Kozoroha přece jen ochladí, doufejme, že spíše v přírodě než v mezilidských vztazích. Ve druhé půli týdne by mohlo být poněkud větrno a může dojít k řádění živlů přírodních, teroristických i kriminálních.

Pondělí a úterý

Mars dožene na své pouti ekliptikou Jupitera ve znamení Střelce, což přeje jak sportovním aktivitám tak studiu duchovní literatury.

V těchto dnech se mohou vyznamenat naši sportovci a kriminalisté v bojích se svými soupeři. ( Tranzitující Slunce přechází přes Marse republiky ).

Středa

Neptun republiky bude harmonicky 'ozářen' tranzitujícími planetami, a to obvykle přináší velmi dobré duchovní a umělecké impulsy na dění v naší společnosti.

Čtvrtek a pátek

V těchto dnech není radno podnikat nic riskantního, Merkur pohybující se znamením Střelce vytvoří totiž velmi dramatickou kvadraturu s Uranem procházejícím již delší dobu znamení Ryb. Výsledkem mohou být četné havárie v dopravě i v průmyslu, technika se bude vymykat kontrole a leckdo ztratí ve vypjatých situacích nervy a dostane se do sporu se svými bližními.

Sobota a neděle

Harmonická vazba mezi Sluncem ve Střelci a Saturnem ve Lvu zklidní situaci a dá se říci, že to, co bude v těchto dnech započato, by mělo mít dlouhodobě dobrý dopad na průběh budoucích dějů. Je to čas vhodný pro podpisy významných smluv či pro investice do nemovitostí.Autor: Eliška

Datum vložení: 11.12.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3588

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Luboš, zítra Martina