Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 5. do 11. února 2007

Konstelace pro naši republiku se i nadále vylepšují, o víkendu se však i nad námi „zatáhnou mraky“

V tomto týdnu budou působit na lidstvo silné a výjimečné konstelace. Venuše pohybující se znamením Ryb dostihne na své pouti ekliptikou Urana a po celý týden bud ev harmonické vazbě s Marsem ve znamení Kozoroha. V důsledku toho lze očekávat, že lidé nebudou chtít zůstávat sami a budou intenzívně hledat vhodné protějšky. Kulturní stánky budou praskat ve švech. Další významné setkání na ekliptice se uskuteční ve čtvrtek, kdy se Slunce spojí s Neptunem ve znamení Vodnáře. Díky této vazbě mohou pro hledající a usilující duchy pootevřeny brány k vyšším duchovním stavům.

Pondělí a úterý

V těchto dnech můžeme očekávat intenzívní a důležitá jednání parlamentu a vlády nad významnými zákony. ( Merkur trigon Slunce republiky, Venuše trigon Merkur republiky ). Zároveň se však Mars ocitne v opozici na Jupitera republiky, což může mít za následek sporná rozhodnutí soudů, která poškodí náš obraz v zahraničí a mohou vyvolat znepokojení našich občanů.

Středa a čtvrtek

Slunce dostihne Neptuna ve Vodnáři, v důsledku čehož se mohou výjimečně dobře dařit meditace a rozjímání. Kreativní lidé mohou v těchto dnech vytvořit díla nadčasové hodnoty.

Pátek až neděle

V těchto dnech bude svět těžce zkoušen řáděním jak přírodních tak i teroristických živlů. Leckde může dojít k pokusům o převrat, k politickým provokacím a k intrikám majícím za cíl podkopat autoritu vládnoucí garnitury. Svět může očekávat zemětřesení, sesuvy půdy a náboženští vůdci mohou rozdmýchávat svými projevy doutnající napětí mezi národy či státy s různým náboženstvím. ( Slunce s Netunem ve Vodnáři v opozici na Saturna ve Lvu ). Kritická bude zejména sobota, a to i pro náš stát !

Více na: www.stribny.cz

Autor: Eliška

Datum vložení: 04.02.2008 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 5874

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Oto, zítra Jaroslav