Poradna: Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus.

obecná diskuze: Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. >>>

článek: Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. >>>

1
  NEW

Anonym
Anonymní
01.02.10, 21:16

O autorovi...
Já mám hrozný strach, mám podezdření že mě štěně pudla sežralo asi 3 mince -dnes odpoledne, zatím nic nepozoruji. večer se nažral.Může desetikoruna a koruna vyjít přirozenou cestou? Má s tím někdo zkušenost? Děkuji za odpověď.M.
Upravit Reagovat

  NEW

Hana
Anonymní
18.05.08, 21:50

O autorovi...
Ahoj lidičky, poradíte mi někdo. Před týdnem jsme si přivezli 3 měsíční štěnátko Jack Rusella Teriéra. První tři dny jedl docela dost - snědl celou mystičku. Ale od pátku jí tak nějak málo spíš jen uzobává. Koupili jsme granule Eukanubu junior slim, ale ty moc nechce. Pak jsme dávali konzervy pro juniory, ale ty už taky nechce. V pátek jsme byli na posledním očkování a tam mu sestřička dala gruanule s pacholíkem a snědl to. Tak to zkoušíme i teď,ale bez úspěchu - jen do toho párkrát strčí nos. Nemůže to být z toho očkování. Nebo myslíte, že snědl nějaké cizí těleso? Prosím napiště čím ho krmit, co jí Váš Jack. Děkuji. Pa Hanka
Upravit Reagovat

  NEW

Anonym
Anonymní
10.05.08, 19:27

O autorovi...
Dobry den!bohužel se mi včera neopatrností stalo to,že mi má roční fenka německého ovčáka sežrala krůtí šunku bohužel i s igelitovým pytlíkem.dala jsem jí sice hned šťouchané brambory se zelím (četla jsem,že se to má,když snědí něco co nemají) a zatím je v pořádku,chtěla jsem se ale zeptat,kdy můžu být klidnější,že už bude v pořádku a jestli nemáte nějaké zkušenosti jak často je třeba přistoupit k operaci.předem moc děkuji za odpovědi
Upravit Reagovat

  NEW

Lenka
Anonymní
12.04.08, 22:00

O autorovi...
Dobrý den , měla bych dotaz. má sestra má kocoura rasy Miamské Mývalí.O kocoura pečuje podle rad chovatele od kterého kocoura koupila ale je jeden problém se kterým si nevěděl rady ani on. Kocour má hodně chundelatý ohon a asi 5cm od zadku se mu pořád mastí pramen chlupů, i přesto že sestra kocoura pravidelně koupe i kartáčuje. Zkusila i pramen mastných chlupů ustřihnout a pramen odmastit v jarové vodě bohužel i jar byl na to krátky. Kocourek má asi rok a podle sestry to už má od koťátka.Tím to Vás prosíme o radu co s kocourkem.
Předem děkuji za odpověd. Lenka
Upravit Reagovat

  Cizi telesa v zazivacim traktuNEW

Martina
Anonymní
04.04.08, 05:14

O autorovi...
Dobry den,muj pes Hummer 2,5 let,spolknul kamen asi 1krat 1 cm.Je to nejak nebezpecne??Nemuze se mu to nekde usadit?je to muj prvni pes a mam trochu obavy...Dekuji za odpoved Hezky den Martina
Upravit Reagovat


Nováček
Praxe: 19625 dní
04.04.08, 10:01

O autorovi...
Ahoj Martino,
nejsem vet, ale myslím, že tohoto se obávat neusíš :)
Můj známý měl psa přibližně stejné velikosti jako je Hummer a štěrkem vysypaný celý dvorek, takže se čas od času stalo, že nějaký kamínek spolkl (ten pes, ne můj známý :)).
Někde jsem dokonce četla, že to psi mohou dělat schválně.
V nějakém dokumentu v TV jsem viděla, jak měl pes plné břicho golfových míčků.

Takže žádnou paniku. Ale každopádně Hummera pozoruj a sleduj. Kdybys měla pocit, že je méně hravý až apatický, nebo méně žere, víc polehává, je dříve unavený, atd. tak určitě raději zajdi k veterináři.
Možná by nebylo od věci zvednout teď telefon a veterináři zavolat - zeptat se přímo jeho na názor, abys měla klidné spaní ;)
Upravit NEW


Martina
Anonymní
04.04.08, 17:01

O autorovi...
[toRaketka[/to
Ahoj Raketko,moc ti dekuji!!To se mi ulevilo...Preji ti pekny den!!Martina
Upravit NEW

  Zeptejte se na cokoliv !NEW
Administrator
Praxe: 6508 dní
29.10.07, 13:18
Příspěvky: 12
Speed: 0 pr/den
O autorovi...
Máte-li zájem o jakékoli podrobnější informace na téma: Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus., neváhejte a ptejte se !!!

Naši poradnu navštevují spousta lidí a odpoví Vám !
Děkuji.