Poradna: Doporučená dieta při výskytu různých typů močových kamenů

obecná diskuze: Doporučená dieta při výskytu různých typů močových kamenů >>>

článek: Doporučená dieta při výskytu různých typů močových kamenů >>>

1
  dieta při led.kamenechNEW

Ilona Lehosziková
Anonymní
21.07.11, 22:20

O autorovi...
Chtěla bych poradit dietní režim při ledvinových kamenech ,které mě trápí již delší dobu.
Upravit Reagovat


Nováček
Praxe: 19779 dní
26.07.11, 15:46

O autorovi...
Dobrý den! Mám stejný problém, u mého jorkšírka - prodělal velkou operaci - otevřeli močový měchýř a vše se snažili vyčistit - od té doby je dietě - veterinární granulky - záleží na typu kamenů jaké měl - zjistí se to rozborem. Nám to prováděl MVDr Kučera v Brně - urolog a doporučil tyto granulky - za tok opět přestával čurat - nešlo to prošťouchnout ani katetrem a znovu operace. Tentokrát byla menší a brzy se z ní zotavil a zatím je v pořádku. Již je to od druhé operace rok. Zrovna zítra jdeme do Brna na vyšetření ultrazvukem k MVDr Kohoutovi a uvidíme co tam bude - potíže nemáme a baštíme tyto granulky - Royal canin urinary S/O (veterinary). Pejsek je veselý, aktivní a stále při chuti k jídlu.

změněno dne 26.07.2011 v 20:13
Upravit NEW

  cystinová urolitiázaNEW

Dana Pražáková
Anonymní
01.01.11, 10:49

O autorovi...

Upravit Reagovat

  MOČOVÉ KAMENYNEW

IVA
Anonymní
30.04.08, 14:35

O autorovi...
DOBRÝ DEN POTŘEBOVALA BYCH RADU.MINULÝ ROK TOUHLE DOBOU NÁM PEJSEK PŘESTAL ČŮRAT HNED DRUHÝ DEN JSME NAVŠTÍVILI VETERINÁŘE.OD PONDĚLÍ DO PÁTKU NÁM PEJSKA CÉVKOVAL A V PÁTEK TEPRVE PŘISTOUPIL K RENTGENU KDE ZJISTIL ŽE KAMENŮ JE V BŘÍŠKU ASI DVACET A TAK JI V PÁTEK ODOPEROVAL.JENŽE JÁ MÁM POCIT ŽE PO ROCE JSOU KAMENY ZPĚT.OPĚT V NOCI NEVĚDOMKY UTÍKÁ MOČ A MÁME JI V POSTELI TAK JE TO DOCELA NEPŘÍJEMNÉ.AŽ NA INTERNETU SE DOZVÍDÁM O DIETĚ O KTERÉ JSEM NEMĚLA PONĚTÍ.MĚLA BYCH RADU JE MOŽNÉ NĚJAKÝMI LÉKY A NADÁLE DIETNÍMI GRANULEMY OBEJÍT OPĚTNOU OPERACI.DĚKUJI ZA VAŠI ODPOVĚDˇ
Upravit Reagovat


Anonym
Anonymní
10.11.12, 19:52

O autorovi...

Upravit NEW

  Zeptejte se na cokoliv !NEW
Administrator
Praxe: 6662 dní
29.10.07, 13:18
Příspěvky: 12
Speed: 0 pr/den
O autorovi...
Máte-li zájem o jakékoli podrobnější informace na téma: Doporučená dieta při výskytu různých typů močových kamenů, neváhejte a ptejte se !!!

Naši poradnu navštevují spousta lidí a odpoví Vám !
Děkuji.