Poradna: Potrestání pejska

obecná diskuze: Potrestání pejska >>>

článek: Potrestání pejska >>>

Témata: WWW:
Jméno: E-mail:
vložit:  tučný text | kurzíva | červeně | zeleně | WWW
Přidat fotku:

1
  NEW

Anonym
Anonymní
17.10.16, 21:08

O autorovi...
Dobrý den pořídila jsem si z utulku 3 letou čivavu , je to mazel a od pohledu milý psík ale když se .mu něco zakáže tak kousne. Mam malého synovce a kousl ho do ruky kdyz ho chtel hladit . tak nevim jak mam tuto situaci řešit, samozřejmě synovec si odvykl ho hladit ale stejnak na nej vrčí bojim se že ho kousne až ho nebudu jednou hlídat jak mam toto řešit?? lze to řešit ? Díky za odpověd
Upravit Reagovat

  Potrestání štěněteNEW

Jana
Anonymní
01.12.08, 16:11

O autorovi...
Dobrý den, mám doma 7týdenní štěně kokra a potřebovala bych poradit s jeho výchovou.Je hravý, postupně se učí chodit na záchod ven, ikdyž občas se to nepovede, ale to si myslím, že časem zvládneme. Horší je, že se vzteká. Když si hraje, tak mě občas jakoby kousne do ruky místo hračky, na to mu řeknu razantně fuj a hned mu strčím hračku do tlamy, ale někdy se rozkouše tak, že je uplně vzteklý a snaží se kousnout a nějaký fuj na něj pestae platit. Občas jsem ho vytahla za kůži na krku, až začal knučet a rikala mu fuj, ale jen co ho položim na zem, tak jako by o tom vubec nevedel. Takhle se zachová, i když se třeba chová na klině a když se začne vrtět a člověk ho nedá hned dolů, tak se takhle vzteká a kouše. Vím, že je to ještě malý stěně, ale myslím, že by se to mělo řešit už od začátku. Chtěla bych s ním chodit do psí školky, ale myslím, že je na to ještě malý a nemá ještě všechna očkování. někde jsem četla, že tento trest zataháním za kůži na krku by se měl používat jen v nejkrajnějších případech, tak nevím. Mohl by mi, prosím, někdo poradit, jak štěně usměrnit, aby z něj vyrost hodný a bezkonfliktní pes?
Upravit Reagovat

Keryn
Nováček
Praxe: 3558 dní
20.02.09, 23:50
Příspěvky: 16
Speed: 0 pr/den
O autorovi...
Je to ještě opravdu malinké štěňátko a to co ty považuješ za zlost a vzteklost, je jeho potřeba hry. Když si hráli naše štěňata velkých kníračů, tak jsme měli ruce jak od malých draků , do práce jsme chodili v dlouhých rukávech. Ale na druhou stranu je dobře si ujasnit, kdy to je hra a kdy to bude vzteklost.....nyní má pejsek první zoubky a ty také hodně bolí, až mu narostou druhé, tak to bude už lepší. Tím zataháním za krk to děláš dobře, ale já bych si s pejskem hrála a po chvilce mu řekla...už dost....a šla po své práci, aby věděl, že je hra a pak je konec hry. Toto trénuj i když se hodně rozdovádí. Prostě ty ukonči hru. Ale hlavně jak říkám, nepovažuj ostré první zoubky a štěněčí radost ze hry jako napadání a zlobu. Na cvičák nebo do školky začni chodit až po všech očkováních, ať neonemocníte. Taky vem na vědomí, že až budete chodit hodně ven, tak se miminko unaví a doma bude spinkat....takže vše se ustálí.
________
Romča(13.10.1962 z Prahy),
Upravit NEW

  NEW

Lili
Anonymní
01.12.08, 08:49

O autorovi...
Dobrý deň, som zúfalá a hľadám dobrú radu už asi všade...Mám ročného labradora. Kým bol ešte šteniatkom bol veľmi priateľský niekedy až neprimerane . Bohužiaľ musela som ho dať na týždeň do psieho hotela. Psík tam neprímal stravu ani vodu bolo to hrozné a ani sa nechcem k tomu vracať..Ide o to, že odkedy sa vrátil ku mne domov, začal byť agresívny na iné psíky. Viem, dospieva , puberta s ním cuká, fenky tu hárajú. Ale situácia sa stupňuje, musí chodiť na vodítku aby náhodou nejakému psovi neublížil.Skúšali sme na voľno ale napadol cudzieho psa a nemal dôvod. Proste bol len cudzí a väčší od neho. Na malých neútočí a fenky miluje.Mám pocit, že v tom psom hoteli sa mu niečo stalo alebo ho to zlomilo. Ale mám ho doma už tri mesiace, chodíme cvičiť je poslušný a veľmi zlatý. Akurát keď stretneme iného psa stane sa z neho divá šelma.Skúšala som už toho veľa, odpútať pozornosť, chváliť keď neceril zuby, vodnú pištoľ aj postaviť sa medzi psov vlastným telom. Viete mi poradiť, je možné, že z toho vyraste? Aký máte názor na hormonálne prípravky v takýchto prípadoch? Veľmi pekne ďakujem za každú radu.

změněno dne 01.12.2008 v 09:17
Upravit Reagovat

Keryn
Nováček
Praxe: 3558 dní
20.02.09, 23:44
Příspěvky: 16
Speed: 0 pr/den
O autorovi...
Tak nevím, ale Lili, mám dojem, že ten hotel budete mít na talíři celý život. Pejsek se tam podle mě zlomil. Vím, že hotel je někdy potřebný, ale já osobně, bych NIKDY psa do hotelu nedala. To raději zaplatím nějaké kamarádce ať spí u mě doma a pejska pohlídá. I když pejsek bude úspěšný na cvičáku a bude hodný a zlaťůčký jak píšeš, tak toto bude asi už pořád v něm. Má strach, že zažije asi to, co v tom hotelu. Možná ho tam napadali cizí psi a tak...je možné, že ho tam napadl i jeden pes a štěně si to pamatuje po celý život. Je hodně rad, jak to odnaučovat, ale já nevěřím, že se to uplně odnaučí a že na něho bude v tomto spolehnutí. Podle mne 3x nenapadne a pak opět. Prostě to bude chtít mít oči na stopkách a mezi psy ho vodit na vodítku....a hlavně příště nedávat do hotelu.
________
Romča(13.10.1962 z Prahy),
Upravit NEW

Megginka
Nováček
Praxe: 3273 dní
15.04.09, 11:05
Příspěvky: 127
Speed: 0 pr/den
O autorovi...
Určitě je to kvůli psímu hotelu. Taky jsme potřebovali odjet a jeli jsme se podívat do /&'psího hotelu/&', jen jsme to uviděli, otočili jsme se a jeli pryč.
Kdo ví, co si tvůj pejsek myslí, byla si s ním pořád a nejednou ho někdo cizí vrazí do kotce mezi dalších 20 psů a panička, která by ho zachránila nikde. Taky si myslím, že už mu to zůstane, takže dávat na něho pozor a nepuštět z vodítka
________
Anička(25), Meggie (28.8.2008 +19.9.2013), Mia (5.9.2010 +29.9.2015), Lili (10.7.2013)
Upravit NEW

  Vymazáno !NEW

Martina
Anonymní
24.07.08, 18:54

O autorovi...
Zpráva byla vymazána 24.07.08 v 18:55 ()
Upravit Reagovat

  Můj pes je rváč!NEW

Radka
Anonymní
22.04.08, 20:47

O autorovi...
Mám 2-letou boxerku a poslední dobou se pořád rve s jinými psi,jen kvůli tomu že třeba na ní zavrčí.Jak jí mám potrestat nebo jak ji mám odnaučit se rvát.Jsme už zoufalá,protože už nevím co s ní dělat. Děkuji za radu.
Upravit Reagovat

Barbora Hamouzová
Nováček
Praxe: 3545 dní
05.05.08, 09:06
Příspěvky: 33
Speed: 0 pr/den
O autorovi...
Ono je to těžké - pokud sama nejde ke psu aby ho napadla, tak bych to moc neřešila. Jestli je fenka dominantní, tak si s jinými moc hrát nebude - maximálně se samcem, který se jí líbí. A pokud na ní někdo zavrčí, tak je v právu - ten druhý jí tím totiž nadává a provokuje jí. Mě kdyby někdo urážel, tak mu taky jednu vrazím.
________
[url=http://www.celysvet.cz/userbar-ke-stazeni:1o581ua4
[/url:1o581ua4
Bára
<a href="http://www.ari-marsson.eu" target="_blank">www.ari-marsson.eu</a>
Upravit NEW

  Zeptejte se na cokoliv !NEW
Administrator
Praxe: 4339 dní
29.10.07, 13:18
Příspěvky: 12
Speed: 0 pr/den
O autorovi...
Máte-li zájem o jakékoli podrobnější informace na téma: Potrestání pejska, neváhejte a ptejte se !!!

Naši poradnu navštevují spousta lidí a odpoví Vám !
Děkuji.
________
[url=http://www.celysvet.cz/tickers-metriky-pocitadla-forum-blog:1uff30zx
[/url:1uff30zx
Upravit Reagovat

1
Celkem je zde přítomno:
 
Během posledních 10 minut (max 25 uživatelů)
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2017 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.cz
Potrestání pejska
Potrestání pejskaFotogalerie (1)...


Přidat foto...


Poradna
Poradna
Poslední dotazy:
01.12: Dobrý den, mám doma 7týdenní štěně kokra a potřebovala bych poradit s jeho ...
01.12: Dobrý deň, som zúfalá a hľadám dobrú radu už asi všade...Mám ročného labrad...
24.07: Zpráva byla vymazána 24.07.08 v 18:55 () ......
HELP !


IQ test online

Hry online
 Přihlášení :
 Registrace :
Svátek má  Hedvika, zítra Lukáš