ACA (American Cat Association)

ACA je jedna z nejstarších amerických federací chovatelů koček…


ACA byla založena v roce 1919. Sdružuje okolo sto deseti tisíc chovatelů koček severní Ameriky a Evropy. V současné době členy CFF je více jak 70 klubů a 7.500 chovanců z USA, Kanady, Ruska, Německa, Velké Británie i Holandska.
CFF podporuje aktivní kontakty s mezinárodními a národními organizacemi chovatelů koček, jako např. WCF (Celosvětová federace koček), FFE (Felinologická organizace Evropy), ACFA (Americká asociace chovatelů koček) i CCA (Kanadská asociace koček), s kterými má CFF smlouvu o vzájemném přiznání (v množství rodokmenů i znalců). Pravidla registrace koček i koťat CFF se neodlišují od pravidel jiných významných amerických organizací. Jest-li si přejete zaregistrovat kočku v CFF, vyžaduje to vydání speciálního registračního tiskopisu a předložit rodokmen kočky. Zda jej organizace nebo klub vydá, záleží na vzájemné domluvě s CFF, tím vám nevznikne žádný problém.
Ovšem týká-li se výstavy, je dostatečně jednoduchá a jasně stanovena. Nejdříve se uznávají ocenění z výstav, která jsou oficiálně certifikována CFF. Za tímto účelem klub-člen CFF musí vyslat závazek pro registraci na výstavě, kde je nutné představit postavení, data, počet arén i rozhodčí, kteří budou realizovat jejich znalecký posudek. Většinou se výstava CFF uskutečňuje ve 4 nebo 8 arénách, přičemž minimálně jak 75% znalců musí představit CFF. Foto / obrázky k článku  ACA

 Legální použití článku  Text článku je dostupný pro Váš blog/web za podmínek

 Článek American Cat Association (ACA)  v angličtině (ENG)...
Poradna k článku
ACA
Diskuze k článku
ACA
Fotosoutěž
Psi, kočky a td.
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.cz
ACA
ACA


Fotogalerie (1)...


Přidat foto...Poradna
Poradna
Poslední dotazy:
29.10: Máte-li zájem o jakékoli podrob nější informace na téma: ACA, neváhejte a pt...
HELP !

IQ test online

Hry online
Svátek má  Leoš, zítra Květa