Kočky

Kočky: > Savanová kočka (Savannah Cat) Savanová kočka (Savannah Cat) - Savanová kočka je výsledkem zkřížení afrického servala a kočky domácí.
Kočky: > Selkirk-rex (Selkirk Rex) Selkirk-rex (Selkirk Rex) - Původní Selkirk-rex byl krátkosrstý. Křížením s Perskou kočkou jej takto vyšlechtil americký felinolog ze státu Montana, Jerry Newmann. Již od počátku plemene se evidují 2 druhy, dlouhosrstí a krátkosrstí.
Kočky: > Seychelská kočka (Seychellois Cat) Seychelská kočka (Seychellois Cat) - Seychelské kočky jsou stejně jako jejich další orientální příbuzní, inteligentní, extrovertní kočky, jejichž přítomnost v domácnosti nelze přehlédnout.
Kočky: > Siamská kočka (Siamese Cat) Siamská kočka (Siamese Cat) - Siamská kočka je lehká a elegantní. Plemeno vznikalo před více jak 600 lety na území Siamu, dnešního Thajska. Siamské kočky se vždy vysoce cenily a žily pouze na dvoře panovníků.
Kočky: > Sibiřská kočka (Siberian Cat) Sibiřská kočka (Siberian Cat) - Sibiřská kočka může přijetí jakékoliv královny zkrášlit, ba přímo vyzdobit. - takto charakterizují angličané Sibiřskou kočku. Je nezávislá, samostatná a sebevědomá. Doma je však válející se bytostí, s nadáním odstranit ze svého majitele jakýkoliv stres.
Kočky: > Singapurská kočka (Singapore Cat) Singapurská kočka (Singapore Cat) - Singapurská kočka je půvabná a živá kočka, plná života. Je zábavná a poslušná, v rodině bývá miláčkem všech dětí.
Kočky: > Skotská klapouchá kočka (Scotish Fold Cat) Skotská klapouchá kočka (Scotish Fold Cat) - Skotská klapouchá kočka je velice nenáročná. Má vyrovnaný charakter a velkou vázanost na svůj dům i na člověka.
Kočky: > Slovník kočičích znaků (Krátký slovník kočičích znaků) Slovník kočičích znaků (Krátký slovník kočičích znaků) - Otírání hlavy o člověka, Uši ve vertikálním postavení, Široce rozevřené zornice. Co to znamená ?
Kočky: > Snowshoe Snowshoe - Plemeno Snowshoe vzniklo křížením dvoubarevných Amerických krátkosrstých koček se Siamskými kocoury.
Kočky: > Somálská kočka (Somali Cat) Somálská kočka (Somali Cat) - Somálská kočka je veselá a hravá, bystrá a učenlivá, přitom vnímavá a klidná.
Kočky: > Sphynx (Sfynx Cat) Sphynx (Sfynx Cat) - Sphynx je velice vzácné a řídce se vyskytující plemeno. Rodí se s krátkou a velice měkkou sametovou srstí. S růstem ale srst postupně vypadá a zmizí.

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Viola, zítra Filip