Kočky

Kočky: > Kanaani (Kanaani Cat) Kanaani (Kanaani Cat) - Článek se připravuje...
Kočky: > Kardiologie (Veterinární zákroky) Kardiologie (Veterinární zákroky) - Odhalit onemocnění srdce je otázkou včasného vyšetření pacienta, jinými slovy, pacient se nejprve musí dostavit včas k lékaři - specialistovi, aby bylo možné onemocnění potvrdit.
Kočky: > Kartouzská kočka, Šartréz (Chartreux Cat) Kartouzská kočka, Šartréz (Chartreux Cat) - Kartouzská kočka je klidná, přátelská a přizpůsobivá, zároveň však smělá a odvážná. Mívá velice pevné zdraví.
Kočky: > Kastrace - ano či ne? (Kittens) Kastrace - ano či ne? (Kittens) - Kastrace je chirurgický zákrok, při kterém jsou odstraňovány pohlavní orgány a tím je trvale zajištěna nemožnost daného jedince rozmnožovat se.
Kočky: > Keltská krátkosrstá kočka (Celtic Shorthair) Keltská krátkosrstá kočka (Celtic Shorthair) - Keltská krátkosrstá kočka pochází z britských ostrovů, kde se postupem času vyvinula z průměrných evropských domácích koček zcela přirozeně, bez úmyslného chovatelského výběru.
Kočky: > Klíšťata a Borelióza (Napadení psů a koček klíšťaty) Klíšťata a Borelióza (Napadení psů a koček klíšťaty) - Napadení psů a koček klíšťaty je velký problém a hned pro začátek bychom si měli uvědomit skutečnost, že v současné době neexistuje preparát, který by je stoprocentně ochránil před těmito nepříjemnými parazity.
Kočky: > Kočka domácí (Domestic cat) Kočka domácí (Domestic cat) - U bezplemenných koček existuje nekonečná variabilita barevných variací. V západní Evropě se přirozeným způsobem zformovala ta plemena koček domácích, pro která je charakteristickým znakem modrá barva.
Kočky: > Kočky ve filmech, pohádkách i písničkách (A day in the life of a cat) Kočky ve filmech, pohádkách i písničkách (A day in the life of a cat) - Kočky jsou bohatě zastoupeny v evropském folkloru: ve filmech, pohádkách a písničkách
Kočky: > Korat kočka (Korat) Korat kočka (Korat) - Korat je Hravá a temperamentní kočka, zároveň však velice žárlivá. Jde o jedno z mála 'čistých' plemen.
Kočky: > Krmení koček (Good feeding) Krmení koček (Good feeding) - Krmení koček je závislé na věku, plemene a pohlaví.
Kočky: > Kurilský bobtail dlouhosrstý (Kurilean Bobtail Longhair) Kurilský bobtail dlouhosrstý (Kurilean Bobtail Longhair) - Kurilský bobtail dlouhosrsty je silná, elegantní kočka…
Kočky: > Kurilský bobtail krátkosrtsý (Kurilean Bobtail Shorthair) Kurilský bobtail krátkosrtsý (Kurilean Bobtail Shorthair) - Kurilský bobtail krátkosrtsý je plemeno koček, narozených v Sejsmické oblasti, které měli schopnosti předvídat a upozorňovat na blížící se zemětřesení a povodně.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Viola, zítra Filip