Kočky

Kočky:  > CCA (Canadian Cat Association) CCA (Canadian Cat Association) - CCA vznikla v roce 1961 a je jedinou chovatelskou organizací v Kanadě.
Kočky:  > CFA (Cat Fanciers Association) CFA (Cat Fanciers Association) - CFA je nejvýznamnější felinologická organizace v Americe, založena v roce 1906
Kočky:  > CFF (Cat Fanciers´ Federation) CFF (Cat Fanciers´ Federation) - Většina klubů CFF se nachází na severovýchodě USA.
Kočky:  > Chirurgie měkkých tkání (Veterinární zákroky) Chirurgie měkkých tkání (Veterinární zákroky) - Pro majitelé rizikových plemen je nejdůležitější /vedle prevence/ včasné rozpoznání příznaků a následné zajištění ošetření na specializovaném pracovišti, které je schopno tuto problematiku zvládnout.
Kočky:  > Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. (Veterinární zákroky) Cizí tělesa v zažívacím traktu a kostní trus. (Veterinární zákroky) - Cizí tělesa jsou jednoduše takové předměty v zažívacím aparátu, které tam zkrátka nepatří.
Kočky:  > Co dělat, když kočka nebo jiné zvíře poraní (Injuries) Co dělat, když kočka nebo jiné zvíře poraní (Injuries) - Pokousání člověka kočkou či jiným teplokrevným živočichem je vždy nepříjemná věc pro obě strany.
Kočky:  > Cornish Rex Cornish Rex - Cornish Rex patří do skupiny koček s krátkou zvlněnou srstí., vyšlechtěných ve Velké Británii. Jejím charakteristickým znakem je rozvážnost.

1
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Leoš, zítra Květa