Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Acantholimon (Acantholimon glumaceum) Acantholimon (Acantholimon glumaceum) - Acantholimon glumaceum je mnoholetá, věčně zelená rostlina, s jehličnatými, lapajícími, pružnými a cyklickými listy.
Pokojové rostliny: > Acena (Acaena mikrophylla) Acena (Acaena mikrophylla) - Rozrůstá se a tvoří se ozdobné koberečky díky popínavým stonkům, které při kontaktu se zemí zakoření.
Pokojové rostliny: > Achimenes, Honzík, Křivůtka (Achimenes) Achimenes, Honzík, Křivůtka (Achimenes) - Bohatě kvetoucí rostlina, příbuzná s africkou fialkou.
Pokojové rostliny: > Adonis jarní, hlaváček jarní (Adonis vernalis) Adonis jarní, hlaváček jarní (Adonis vernalis) - Adonis jarní, hlaváček jarní (Adonis vernalis) má listy mnoho průřezné, porosty se nízko větví, s ojedinělými kvítky.
Pokojové rostliny: > Afelandra (Aphelandra) Afelandra (Aphelandra) - Efektní, dekorativní rostlina.
Pokojové rostliny: > Africká fialka (Saintpaulia) Africká fialka (Saintpaulia) - Africká fialka je rostlina mnoha tváří a podob.
Pokojové rostliny: > Aglaonema (Aglaonema rotundum) Aglaonema (Aglaonema rotundum) - Aglaonema je teplomilná, dekorativní rostlina s velkými a podlouhlými listy.
Pokojové rostliny: > Akalyfa, Palnice (Acalypha) Akalyfa, Palnice (Acalypha) - Rychle rostoucí keříky vhodné převážně do skleníku.
Pokojové rostliny: > Alamanda počistivá (Allamanda cathartica) Alamanda počistivá (Allamanda cathartica) - Alamanda (Allamanda) je velmi krásná rostlina, která má nádherné žluté květy.
Pokojové rostliny: > Aloe vera (Aloe) Aloe vera (Aloe) - Aloe vera je bezproblémová pokojová rostlina.
Pokojové rostliny: > Alokázie (Alocasia) Alokázie (Alocasia) - Alokázie je jedovatá, přesto velmi populární dekorativní květina.
Pokojové rostliny: > Anacyclus depressus Anacyclus depressus - Anacyclus depressus je skalnička a velice originální rostlina. Její větve se rozprostírají do kruhu, což nelze nepostřehnout, zvláště pokud je umístěna mezi kameny.

1 2 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Jakub, zítra Anna