Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Kleistokaktus (Cleistocactus) Kleistokaktus (Cleistocactus) - Tento kaktus má rovný štíhlý stvol, nepatrně se větvící v základu, je pokrytý hustými stříbrnými chloupky.
Pokojové rostliny: > Klívie, Řemenatka (Clivia) Klívie, Řemenatka (Clivia) - Je to nevelký rod, který obsahuje všeho všudy tři druhy. Nejrozšířenější je klívie oranžová.
Pokojové rostliny: > Kociánek dvoudomý (Antennaria dioica) Kociánek dvoudomý (Antennaria dioica) - Kociánek dvoudomý (Antennaria dioica) je skalnička, a zároveň jedna z nejobtížnějších, půdou krytých rostlin, s ohraničenými a nerozptýlenými listy, sestavenými do nahodilé růžice.
Pokojové rostliny: > Kohleria Kohleria - Kohleria je většinou plazivá a rovná polokeřovitá rostlina.
Pokojové rostliny: > Kokořík Mnohokvětý, He Shou Wu (che šou wu) (Polygonum multiflorum) Kokořík Mnohokvětý, He Shou Wu (che šou wu) (Polygonum multiflorum) - Kokořík mnohokvětý je jednou z nejvýznamnějších čínských posilujících bylin a taoisté věří, že způsobuje dlouhověkost a moudrost
Pokojové rostliny: > Kokosová palma, kokosovník (Cocos nucifera) Kokosová palma, kokosovník (Cocos nucifera) - Kokosová palma (kokosovník) je dřevitá, rychle rostoucí palma.
Pokojové rostliny: > Kokosovec Weddelův (Microcoelum weddelianum) Kokosovec Weddelův (Microcoelum weddelianum) - Kokosová palma je velmi náročná rostlina na pěstování v pokojových podmínkách.
Pokojové rostliny: > Kokoška Pastuší Tobolka (Capsella bursa-pastoris) Kokoška Pastuší Tobolka (Capsella bursa-pastoris) - Tento běžný zahradní plevel je léčebně využíván po celém světě nejméně dva tisíce let
Pokojové rostliny: > Kolopejka (Kalanchoe) Kolopejka (Kalanchoe) - Kolopejka (Kalanchoe) jsou mnoholeté polokeříky se sukulentními dužnatými listy.
Pokojové rostliny: > Kolumnea (Columnea) Kolumnea (Columnea) - Je to dekorativní a stále zelená rostlina se splývavými nebo plazivými výhonky. Má ráda velmi vysokou vlhkost vzduchu.
Pokojové rostliny: > Komonice Lékařská (Melilotus officinalis) Komonice Lékařská (Melilotus officinalis) - Komonice, v angličtině také známá jako 'královský jetel (king´s clover)'
Pokojové rostliny: > Koniklec Obecný (Pulsatilla vulgaris) Koniklec Obecný (Pulsatilla vulgaris) - Tato bylina má nádherné nachové květy, kterými se kdysi na Velikonoce barvila vajíčka na červeno

: předchozí 1 2 3 4 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · RoboStav
Copyright (c) 2024 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Petr, zítra Svatopluk