:  > Border kolie (Border Collie) Border kolie (Border Collie) - Border kolie je živý, velmi pozorný, rychlý, vytrvalý, chytrý, věrný a obratný pes.
:  > Border teriér (Border Terrier) Border teriér (Border Terrier) - Border teriér byl vyšlechtěn na konci 18. století v hraniční oblasti mezi Anglií a Skotskem.
:  > Borůvčí (Borůvka) Borůvčí (Borůvka) - Myrtillin, obsažený v listech borůvek, se oprávněně nazývá rostlinný inzulín
:  > Bosenský hrubosrstý honič (Bosanski Ostrodladki Gonic) Bosenský hrubosrstý honič (Bosanski Ostrodladki Gonic) - Bosenský hrubosrstý honič byl vyšlechtěn v Bosně v 19. století křížením loveckých psů. Je to přátelský pes s kouzelnými vlastnosti a charakterem. Má jediné přání, a to dobře sloužit svému pánovi.
:  > Bosna a Hercegovina (Bosnia and Herzegovina) Bosna a Hercegovina (Bosnia and Herzegovina) - Díky válečnému konfliktu rozpoutanému z důvodů etnických neshod je hospodářství ve velmi špatném stavu.
:  > Bostonský teriér (Boston Terrier) Bostonský teriér (Boston Terrier) - Bostonský teriér je živý a aktivní, vysoce inteligentní, také však přiměřeně ostrý a ušlechtilý. Je odvážný a sebevědomý, přitom však ne tvrdohlavý. Bostonský teriér má vynikající povahu a smýšlení, což z něho dělá nesrovnatelně příjemného společníka.
:  > Botanika a struktura rostlin (The structure of the flower) Botanika a struktura rostlin (The structure of the flower) -
:  > Botswana (Republic of Botswana) Botswana (Republic of Botswana) - Poměrně bohatá země a jeden z významných producentů diamantů.
Hledáme tuto fotku... HELP ! Bouncing balls (hlavolamy free flash hra on-line) - Bouncing balls - free flash hra on-line
:  > Bouvardia Bouvardia - Bouvardia je asi 60 cm vysoký keřík, který je od léta do podzimu posetý hezkými trubkovitými květy.
Hledáme tuto fotku... HELP ! Bouvet Island CZ (Bouvet Island) - Podrobné informace o zemi, fotografie, mapy, obyvatelstvo, města, hospodářství, životní prostředí, statistiky
:  > Bouvier (Cattle Dog) Bouvier (Cattle Dog) - Mezi bouviery patří několik starověkých belgických plemen pasteveckých psů.

: předchozí 1...  17...   27 28 29 30 31 32 33 34 35   47... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Tamara, zítra Dalibor